Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék tartós kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék tartós kapcsolatra lányt felszedni, meghódítani hogy a barátnőm legyen? És ti hol találtátok meg az igazit?

Figyelt kérdés
PL.:Disco.internet,internetes párkeresés,bulik,rendezvények??

2012. jan. 4. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
itt
2012. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak mert a baráti körömben vagy foglaltak vannak vagy akik sok fiúnak megvoltak és könnyű vérűek.

Szóval a baráti kör kilőve.

2012. jan. 4. 14:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt 20F
2012. jan. 4. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak jól kell kinézni. A foglalt lányoknál is lehet esélyed, ha jobban nézel ki, mint a pasijuk.
2012. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az csak jön :D

amúgy biztos rossz helyen keresel 20/L

2012. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sztem is bárhol...de legfőképp sztem ne olyanokat válassz akik foglaltak.Bár mostanság az interneten sem rossz és azért a hétvégi bulikat sem kell elfelejtened, mert nagyon sokan ott keresik és találják meg az igazit.Nem minden lány aki buliba jár(disco) könnyűvérű.Olyankor mindenki lazábban veszi a dolgokat és könnyebben megy az ismerkedés.Sok sikert! 18/L
2012. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Őszintén foglaltakra nem szoktam hajtani.

Hogy rossz helyen keresgélek az lehet eddig a disco,kocsma,házibuli nem jött be.

2012. jan. 4. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám mutatta be tulajdonképpen :) Ők 1 cégnél dolgoznak és egy céges bulin találkoztam vele amire a dolgozók családja is hivatalos volt.

Az hogy te hol találod meg a szerelmet, nehéz kérdés. szerintem gondold végig, hogy mik azok a helyek ahová te szívesen jársz. Ha szeretsz discóba járni vagy egyéb szórakozóhelyre akkor keress ott. nagyon az esélye hogy olyan lányt találsz akivel lesz közös pont amiről kezdetben tudtok társalogni.

20/L

2012. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerelmet, tartós kapcsolatot nem keresni kell, hanem az majd magától jön a megfelelő pillanatban. Légy nyitott az emberek felé, járj el szórakozni, változtass kicsit a külsődön, ismerj meg új embereket vagy új társaságokat, és hidd el, ha nem görcsölsz rá és nem kezded el keresni betegesen akkor jönni fog előbb utóbb. Mi is a párommal egy teljesen véletlen során ismerkedtünk össze, sosem gondoltam volna, hogy pont ott és akkor fogom megismerni. Az is lehet, hogy a jövendőbeli kedvesed már régóta ott van a szemed előtt, csak még nem vetted észre ;)
2013. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskola, munkahely, koncertek, házibulik, meg úton-útfélen.
2013. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!