Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy társaságba járunk. Egy ártatlan viccelődéssel indult az egész, hogy majd a felesége leszek. Természetesen nem történ köztünk semmi. Nem is tetszett. Csakhogy egyre inkább elkezdett tetszeni. Nem illünk össze külsőleg, belsőleg viszont szerintem igen. Többször utalt rá, hogy a szerepjáték mindent megnehezít, meg, hogy tulajdonképpen szeret velem lenni. Egyszer találkoztunk kettesben(nem tudom, hogy ezt randinak lehet-e nevezni), akkor azt mondta, hogy kicsit ijesztő, mikor a játék valósággá válik. Többször lett volna rá esélye, hogy megcsókoljon, de nem tette. A problémám az, hogy, ha elmondom neki, hogy mit érzek iránta és Ő ezt nem viszonozza, félő, hogy a barátságunk (ami elég jó) megromlik. Szóval egyre inkább tanácstalan vagyok.

23/L


2012. jan. 12. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, mondd el neki. Az olvasottakból ítélve ős is így érez irántad.
2012. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen szerepjáték?nem értem :S
2012. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező, én is jártam a te cipődben, szenvedtem is miatta rendesen. Aztán megpróbáltam és koppantam, a leányzó felajánlotta, hogy maradjunk továbbra is barátok, de én nem kértem belőle. Véleményem szerint próbáld meg, és ha nem sikerül...akkor mi van? Mész tovább, de ne ragadj le egy embernél, nem ér annyit. Ha ő is úgy érez irántad, mint te iránta akkor meg mindketten boldogak lesztek.


25F

2012. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 asdface ***** válasza:

Szinte pont ugyanebben a cipőben járok,azzal a különbséggel,hogy én vagyok a fiú és most szeretnék vallani neki.

Nincs veszteni valód, egy ilyen dolog miatt nehezen tudnám elképzelni,hogy egy barátság megbomoljon. Habàr benned ott lesz az a plusz mindig és lehet ő is elkezd majd vonzódni.

Mennyi idős a srác?

24/f

2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerepjáték az, hogy majd a felesége leszek. Gyakorlatilag már mindent megterveztünk...viccből. :)Tudom, nagyon gyerekes játék, meg egyáltalán az egész, de... így alakult.


Attól félek, ha visszautasít a barátságunk megtörik. Illetve attól, hogy a társaságban kitudódik és majd élcelődnek. Bár, ha bele gondolok, tartom Őt annyira intelligensnek, hogy nem mondja el senkinek sem.


Ha viszont hasonlóan érez irántam, mint én iránta, akkor meg mi a pék füléért nem kezdeményez komolyabban? Nem értem én ezt!

2012. jan. 12. 20:55
 6/11 asdface ***** válasza:
Ha eddig ő nem kezdeményezett,akkor neked kell felhúznod a kesztyűt és billenteni,vallani,hogy tudd merre is kell tovább menned.
2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy így van, de rossz ám gyávának lenni! :)
2012. jan. 12. 21:06
 8/11 asdface ***** válasza:

Akkor hát ne légy az. :D

Mindennek megvan a maga előnye és hátránya. ;)

2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a pasi olyan mint egy kiherélt birka a szája nagy de a tettek mezején mint egy nyúl.
2012. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy így van! Lehetne egy kicsit tökösebb! :)
2012. jan. 13. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!