Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja legyünk barátok, az azt jelenti, hogy szeret csak még időre van szüksége. Ez a duma mennyire állja meg a helyét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, akkor semmi jóra ne számíts
2012. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a "legyünk barátok" = "nem te vagy az ideális pasijelöltem"
2012. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a csaj.
2012. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már leírták. Ugyanez vonatkozik az "aranyos vagy" jelszóra is.
2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kingaa1 ***** válasza:
100%
kb azt jelenti, hogy "megdöglött a kutyád, de megtarthatod"
2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy dobva vagy
2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Én lány vagyok és sajnos egyet kell értenem az előttem szólóakkal. Annyival tudnám kiegészíteni, hogy esetleg ebből a barátságból később több is lehet. Az is lehet, hogy a lány megkedvel és rájön arra, hogy milyen szuper pasi is vagy te és akkor ezzel vége a barátságnak...:)

De ehhez nyilván idő kell és sajnos egyeltalán nem biztos, hogy ez lesz a végkifejlet.

2012. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Megengedi neked, hogy szórakoztathasd, hogy ráírj. Számíts rá hogy sírni fog neked, elmondja az összes lelki bánatát, a pasiügyeit, meg csomó mindent ami nem érdekel. Persze megvan a jó oldala is, néha találkozgattok ha unatkozik a csaj, elhülyéskedtek de nem fog férfiként tekinteni rád. Ez neki mind kvajó mert van egy lelki társa aki megbízható, akinek mindent elmondhat és szórakoztatja őt. Te viszont csak az idődet és az energiádat pazarolnád rá. Ha nem tekint rád potenciális partnerként akkor a várva várt szex elmarad. Mégis adj egy esélyt neki. Ha úgy látod, hogy nagyon szórakoztató a csaj, vagyis ő is ugyanannyi energiát fektet egy beszélgetésbe mint te, értem ez alatt nem csak azt válaszolja hogy "xd xd" hanem szórakoztató érdekes témákról beszél, szóval akkor semmi akadálya hogy barátok maradjatok. Semmiképp se vessz össze vele, mert akkor csak a hírnevedet fogja rontani.
2012. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pibe és szedj fel helyette mást nőt.
2012. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!