Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly fiú és egy szeleburdi/é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly fiú és egy szeleburdi/életvidám lány? Működhet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút aki szimpatikus nekem és én is neki..

Egy hete beszélgetünk neten,van mindig téma,ő is érdeklődik irántam nem csak én iránta. Szóval nem életképtelen,jól el lehet vele beszélgetni.. Kiderült,hogy hiába fiatalabb nálam egy évvel,ő inkább komoly,nem olyan mint én.. Én szeleburdi vagyok,és életvidám,szeretek hülyéskedni,és sokat nevetek :D Holnap találkozunk. Eljátszottam a gondolattal,hogyha esetleg összejönnénk,akkor működhetne ez az egész?? Tudok komoly lenni ha kell,de nem egy életen át.. Szerintetek??


16/L 15/F


2012. jan. 13. 14:07
1 2
 1/19 zseni001 ***** válasza:
Nem
2012. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
emberfüggő. nálam határozottan nem.
2012. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
15 éves fiúval akarsz járni 16 éves létedre? Már rég 20 éves pasikat kéne keresned, nem kisfiúkat.
2012. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Sztem működhet. Egy komoly fiú is vágyhat egy vidám lányra :)
2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nehogy már földhöz b*sszon azaz egy év körkülönbség..
2012. jan. 13. 14:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Az ellentétek gyakran vonzzák egymást...egyébként ismerek ilyen párost, kb. 30 éve házasok :))
2012. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok í batátommal..csak amit én viccnek evszek azt ő nem,amit ő viccnek vesz azt én nem..nagyon soakt veszekszünk de mindig kibékülünk és már jóideje együtt vagyunk:)
2012. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én is komoly vagyok és eddig az összes csaj otthagyott emiatt.
2012. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok kicsit komolyabb,a barátom pedig az a mindig viccelődő fajta.Én nem bánom,mert mindig jókedvem van,ha együtt vagyunk,mindig meg tud nevettetni.Attól még,hogy valaki komolyabban gondolkozik,nem biztos,hogy unalmas,humorérzék nélküli,meg életunt.Ha el tudsz vele beszélgetni,az meg tök jó dolog.A mi esetünkben nagyon is jól működik a kapcsolatunk már lassan 2 éve.

Ja és a korkülönbség meg kit érdekel,1 év az semmi.

21L

2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

A mai statisztikák szerint csakis és kizárólag az alábbi kapcsolatok működőképesek:


- irodalomkedvelő ruszin dragonyos - reálbeállítottságú grönlandi féllábú bálnavadászlány

- Pamfletkedvelő lány - atomtudós bengáli férfi.


Sajnos te ezekben nem vagy benne, szal nem, nem működhet.

2012. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!