Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapni az exférje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsu78 kérdése:

Vissza akarom kapni az exférjemet azonban 2 hónapja van valakije. Tudom hogy szeret mert mikor találkozunk csókólozzunk. Beleszerettem újra. Azt mondja hogy az új kapcsolatának van jővője a miénknek nincs. Nem tudom mit tegyek? Hogy kapjam vissza?

Figyelt kérdés
Tudom hogy amíg nem bízik bennem nem mer lépni de beleőrűllők hogy hozzá megy haza.
2012. jan. 14. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem biznék benne, mert egyrészt megcsalja a mostanit veled, másrészt meg gondolom, nem véletlenül az exed..
2012. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csak azért akarod,mert rájöttél,hogy neki már van új barátnője,ergó tetszetős,kapós pasi...


Ha van gusztusod,akkor csókolózzgass vele sőt szexelj is,miközben ő másnak is bedugdossa....


Mit tegyél?Amit eddig is.

2012. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hanariko ***** válasza:
100%

"mikor találkozunk csókólozunk" + "az új kapcsolatának van jővője a miénknek nincs"

ez elég.... fura (hogy finoman fogalmazzak)

szerintem te is tudod a választ egyébként.

2012. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A megoldás:

[link]

2012. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gergo_30F ***** válasza:
miért nem bízik benned?
2012. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
12 évig voltunk eggyütt van egy 2 éves gyermekünk.2 éve megismert egy nőt beleszeretett és elhagyott minket,piszkosul padlón voltam 6 hónapig tartott a kapcsolata és mivel szeretem és ő is ezt mondta visszajött hozzánk. Most én küldtem el mert megismertem valakit aki melett nőnek érezhettem magam de rájöttem hogy nekem ez a figyelem tőlle kell. mikor léptem neki már 2 hónapja volt valakije. szeretem és tudom hogy ő is de tudom hogy mikor miattam padlón volt az a nő volt mellette és ő azt mondja most hogy álljon elé hogy ő milyen gerinctelen és őt is megcsalta velem.És mivel én elküldtem fél attól hogy újra ez lessz köztünk, de mikor együtt vagyunk, olyan mint 12 éve mikor megismertem.Ezért nem bízik bennem és a kapcsolatunkban. Megérdemlek én is egy esélyt mint ő töllem, és a közös gyerekünk is.
2012. jan. 14. 19:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem csak hálát érez a nő iránt elvégre mért hagyná hogy csókólozunk ha csak egy kicsit is szeretné nem? És olyanokat mond hogy kellett ez nekünk mert akkor jött rá, hogy mit jelentek neki amikor ez megtörtént.Nem tudom hogy lépjek? Ha nem keresem félek hogy közel kerül a nőhőz, de az se jó ha keresem mert nem akarom hogy azt higgye ráakaszkodom. Azt mondta ha nem vagyok a közelébe nincs gond nagyon jól el van a nővel, de ha a közelben vagyok megörül értem. Egy új szerelemnél ami náluk van ez lehet?
2012. jan. 14. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen h.ülye vagy már bocs...

És én azt hittem, a felnőttek normálisabban tudják kezelni a szerelmi ügyleteiket.

Tudod mi ebből az egészből a nyilvánvaló? Van egy fos házasságod. Vagyis volt, mert már elváltatok. Valamiért elváltatok, és az a valami nem fog eltűnni. Mellesleg ez a jobbra-balra kefélgető meg csókolózó manus sem túl szimpatikus.

De legalább kerek perec kijelentette, hogy nektek nincs jövőtök. Most akkor mi nem világos úgy mégis? Lépj tovább. Semmi értelme ezt erőltetni. Legalább ennyi méltóságod legyen már...

2012. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Úristen. Először is. Nem vagy normális, már ne is haragudj. egy párkapcsolat nem úgy működik, hogy most igen most nem... Egy normális ember, ha vége a kapcsolatának a lehető legminimálisabbra szorítja az exel a kapcsolatot. A gyerekre nem is gondolsz? Olyan törést okozol benne, hogy az életben nem heveri ki. nem csinálhatod, hogy apuka van majd másik férfi majd apuka, megint más stb..

Téged csak egy kapcának használ akivel játszani lehet, mert te olyan bolond vagy, hogy mindig készen állsz neki. LÉPJ TOVÁBB. Másodszor: ott volt egy ember aki mellett nő voltál. már ne is haragudj de az emberek életük nagy részében ezt keresik, te meg elszúrod. Meg is érdemled, hogy egy nyomorult életet élsz. Szerintem futás vissza, és imádkozz, hogy neki se legyen több esze nálad és szeressen még. ha így folytatod csak valaki szeretője leszel egész életedben. Végül ha ennek ellenére vissza akarod szerezni a férjed, akkor tegyél róla, hogy te csak a jó dolgokra emlékeztesd. mindig dicsérd a párját, hogy ne lásson benned tüskét, de emeld ki a saját érdemeid is> és türelem.. De az igazi megoldás: KÖNYÖRÖGD magad vissza ahhoz aki mellett nő voltál és felejtsd el a volt férjed

2012. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ostromold a szerelmeddel :)
2012. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!