Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 41 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 41 éves férfibe. A korát már túl későn tudtam meg, max 32-nek gondoltam volna. Szerintetek lehet belőle rendes kapcsolat? 20L

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertük meg egymást, de valahogy a kora sosem került szóba, csak úgy rákérdezni meg nem akartam, nehogy azt higgye, esetleg túl "öregnek" tartom magamhoz. Elkönyveltem magamban hogy maximum 32 lehet, de még akár az is lehet hogy olyan 29-30. Nagyon nagyon fiatalos. Aztán most ütött, mikor kiderült, hogy 41 éves :O Nagyon nem néz ki annyinak, még így sem, hogy tudom, Apu 43 éves :O

De már szeretem. De ezt a különbséget hatalmasnak látom, mikor azt hittem, hogy max 32 éves, azt is nagyon sokallottam...aztán megbékéltem vele. De így még a szexet is olyan nehéz vele elképzelnem...azelőtt sokat fantáziáltam rólunk, de most sok mindent másképp látok, de az érzéseimnek akkor sem tudok parancsolni. (Most nem a vágyakról van szó.)

Most eléggé össze vagyok zavarodva. Ő szeretne velem kapcsolatot. Szerintetek lehet "normális" kapcsolat ebből?


2012. jan. 2. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Mit vársz ettől a kapcsolattól?

Hogyha csak jársz vele, de nem házasodtok akkor még azt mondom oké.

De hogyha házasodni is készültök akkor az neccesebb.

2012. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát, arra készülj fel, hogy mindenki nézni fog, mint borjú az új kapura... apáddal az élen.
2012. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet, ha az agyaddal képes vagy ebbe hinni, és minden szemétkedést az ismerősöktől kibírni.

Ha nem vagy erre képes, akkor inkább most menj el, mint később.

2012. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem találok én korombeli lányokat. Nem vesznek komolyan, mert nem vagyok 10 évvel idősebb.
2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hopsz a koromat félreütöttem, de a történet szempontjából nem oszt nem szoroz: 21L

Köszi az eddigi válaszokat! Én komolyat szeretnék! Csak nagyon félek. Nehezen viselem a bántást, viszont tényleg szívemből szeretem ezt a férfit.

2012. jan. 2. 21:25
 6/18 A kérdező kommentje:
*komoly kapcsolatot
2012. jan. 2. 21:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen így megitélni. Szerintem működhet.
2012. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Áh, hagyd ezt a pasit. 41 éves és még nem nős, nincs családja? 21 éves lánnyal akar járni? Ne haragudj, de ez a pasi eléggé fura, hogy nem hozzá illő nőkkel ismerkedik, hanem fiatalabb lányokkal. Nekem az ilyen mindig olyan érzést kelt, mintha éretlen lenne és csak szexkapcsolatot akar ideig-óráig.

Azért nézz a pasi után!

2012. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Apám 14 évvel idősebb mint anyukám, bár ő is nagyon fiatalos, mégis már 25 éve boldog házasságban élnek. Jó ez kisebb mint a ti korkülönbségetek, csak azt akarom mondani, hogy nem mindig számít ez.
2012. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Volt menyasszonya, de a lány félrelépett még mikor jegyben jártak, így szétmentek.

Egyébként minden rendben van körülötte, és látszik rajta, hogy nem a szexre hajt. Úgy gondolom, hogy azt felismerném, másoknál is felismertem amikor erről volt szó. És komoly kapcsolatot szeretne, az látszik rajta, hogy végre szeretne megállapodni egy ember mellett.

2012. jan. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!