Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfiakat kívánok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiakat kívánok a párom mellett. Próbáljam tovább elnyomni az érzést vagy csaljam meg titokban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29/F voltam
2012. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nehogy megcsald! Vagy szakítsatok - vagy ha azt nem is, szüneteljetek, néhány hétig ne keressétek egymást, és utána megint - vagy szerepjátékozzatok!

Tudom, perverznek hangzik, de ha beleélitek magatokat, nagyot tud dobni a kapcsolatotokon.

2012. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Nazira ***** válasza:
Amíg gondolat addig nincs vele baj de ne tedd meg ha tényleg vele akarsz maradni. Beszéld meg vele ha vmi nem jó v akár a kámaszutrát is nézhetitek együtt és próbálkozni lehet új pózokkal új hellyel kicsit feldobja azért. Ne csald meg mert elveszítheted és aztán rájössz milyen hülyeség volt, ezt gondold át mivel járhat.
2012. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem értem a megcsalás miért lenne egyenlő azzal hogy elveszitem???

Az életben nem tudná meg ha megtenném. Nyilván nem pont a haverjával csalnám meg.

2012. jan. 18. 11:30
 15/18 Nazira ***** válasza:
Látszani fog rajtad ha egyáltalán mély érzések vannak köztetek. Később bánni fogod és elgondolkozol, amúgy bármikor kiderülhet az ilyen ne legyél olyan biztos benne ,h te kivétel vagy... Ha megtudná szerinted nem hagyna ott???? Inkább gondolkozz el kettőtökön, h tényleg vele akarsz e lenni
2012. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudok a párodról, hogy milyen ember, hogy bánik veled, ő csalt-e már meg téged. Induljunk ki abból, hogy nem szolgált rá, hogy átverd! Szerintem szakíts vele, és utána azzal hancúrozol, akivel akarsz! Mert Te, nem érdemeled meg azt a becsületes embert, akit mindenáron meg akarsz csalni. A szavaidból legalábbis ez tűnik ki. Csak megerősítésre vársz.
2012. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A pasik kevésbé veszik észre, ha megcsalják őket, nekik nincsenek erre olyan kifinomult radarjaik, mint nekünk, nőknek. :)

Több lehetőséged van, vagy valóban kerülöd még a lehetőségét is, és elnyomod az érzést. Vagy flörtölgetsz, udvaroltatsz magadnak és majd meglátod: nem kizárt, hogy amikor eljutnál odáig, hogy ágyba bújtok, megfutamodsz (én voltam így!). Vagy tényleg megcsalod, és óvatosan csinálod. Vagy szakítasz.

Ezek a lehetőségek, a döntés a tiéd, bárki bármit is mond.

2012. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 asdface ***** válasza:
100%

Én is megérzem a dolgokat, hiába férfi vagyok. Ilyet csak akkor jelents ki, ha minden férfit ismersz a vilgáon, amit kétlek.

Gondolj bele, hogy fordítva mit reagálnál. Egészbiztos vagyok benne, hogy nem fogsz neki egy rózsát a kezébe nyomni, hogy végre már...

Egy pár vagytok elvileg. Két test egy lélekkel. Jobban teszed,ha otthagyod a párod, én ilyenre még csak gondolni sem tudnék, ha szeretem a párom.

2012. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!