Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a jó párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a jó párkapcsolat megszépíti a nőket és a férfiakat egyaránt?

Figyelt kérdés
Most nézem a képeinket a régieket és az újakat, és mit ne mondjak meglep a dolog. A párom sovány, eléggé megtörtnek tűnt a legelején a kapcsolatunknak, most pedig gyönyörű kisimult és sokkal karakteresebb és finomabbak a vonásai. Hízott, életvidám. Természetesen nem csak a képeken, hanem valóságban is ezt látni rajta, akik rég látták le vannak döbbenve. Rólam, nem egózni akarok, de ugyanezt mondhatom el, mikor elkezdtünk járni 1 hetes fényképek és a mostaniak ég és föld, én ugyan sovány nem voltam, de nehéz időket éltem előtte. Azóta pedig magamon is észre vettem azt a fajta kisimulást, finomabb, de határozott és férfiasabb vonásokat amiket a régi képeimen nem látni. ő 19 és 23 sztem nem a változókor az oka. lehet a szerelem ilyen hatással a külső megjelenésre is?
2012. jan. 3. 10:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és 1 éve járunk
2012. jan. 3. 10:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán..... volt hogy én is észrevettem már máson.
2012. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen igaz!Sőt ha jó a szex köztetek az is sokat tesz ám! :)
2012. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, mi is megszépültünk párommal, mióta együtt vagyunk :) Illetve tükörbe nézve nem annyira feltűnő nekem, de képeken...Hatalmas a különbség.

23/N

2012. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még jóhogy.


Gondolj bele, egyedül vagy csak haverok, család buli, de a szeretet és egy lány meleg érintése simogatása, és mindez őszinte szeretettel, felbecsülhetetlen, főleg ha te is nagyon szereted, de ez egyértelmű h igen.


Ott lesz a boldogság, a szeretet, a szex, nem úgy kelsz fel reggel, hogy "b@ssza meg semmi kedvem ugyanolyan sz@r lesz mint a többi mert nincs senki, és este ugyanígy fexel le..."

2012. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nanana - azért nem kell elszállni ...

Egymás szemében mindenképp.

Viszont a főbb külső jegyeket szép lenne ha egy jó kapcsolattal stimulálni lehet az bizony alkati sajátosság.

Szélescsípőjű ducika akkor sem lesz nádszálkisasszony ha álmai hercegével él és egy sörhas eltüntetése (legyen bármilyen sűrű és jó a szex) komoly edzőtermi feladat éveken át.

A kisugárzás - az más dolog.

2012. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
néha igen néha nem
2012. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én eddig csak a romlást vettem észre magamon, a páromon nem, de magamon nagyon. 5 éve mikor még csak udvaroltam neki 15 kg-al vékonyabb voltam, sportosabb és sármosabb, mára ezekből nem sok minden maradt meg. A párom meg nőiesebb lett, fura, mintha nagyobbak lennének a mellei, az egész teste jobban néz ki.

Ő 27,Én 29

2012. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz, de nem fizikális megszépülésre kell gondolni, hanem arra, hogy egyre jobban elfogadod a párodat, ami eleinte nem tetszett benne, az már nem zavar.


Feleségemet eleinte nem tartottam szépnek, de mostanra már ő nekem a legtökéletesebb. Én szépnek látom, a többiek meg nem számítanak.

2012. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én párkapcsolat nélkül is szép vagyok.


37/F

2012. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!