Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha úgy éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha úgy éreznétek hogy a párotok nem is szerelmetek hanem a testvéretek?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt,8éves a gyerekünk.Már egy jó ideje elég langyos a kapcsolatunk.Nem kívánom,de szerintem ősem.Elvagyunk,csak ennyi,volt hogy megemlítettem neki de ő azt mondta hogy ez van,ezt kell szeretni.Sajnos nekem semmi hátterem nincs tehát albérletbe kéne mennem.Van egy szeretőm is aki jó ideje mondja hogy kezdjünk új életet.És én nem tudom mit csináljak.30 éves vagyok.Így éljem le az életemet??Ilyenkor eszembe jut a gyerekem és azt mondom hogy nem tehetem ezt a gyerekkel hogy elszakítsam az apjától.Bár valaki azt mondta hogy az a jó a gyereknek ami az anyának jó.Ha az anya boldog akkor a gyerek is!Hát nem tudom mit csináljak!Véleményetekre kíváncsi lennék!És ne itéljetek el mert szeretőt tartok.Én is elitéltem pár éve ismerősömet mert kiderűlt hogy szeretője van, és nekem is az lett!!Nem tudni mit hoz a jövő!!!
2009. máj. 29. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Ha valakinek hiányzik valami az életéből, amit otthon nem kap meg, azt előbb-utóbb máshol, mással kompenzálja és nincs is ebben semmi elítélnivaló! Van az úgy néha, hogy az ember melléválaszt és mégsem ő az igazi, de 30évesen nem szabad a boldogtalanságban élni, hamar lesz az ember életúnt és savanyú. Keresd meg a boldogságod és hidd el, a gyerek is meg fogja érteni, sőt, ha téged boldognak lát, egész könnyen átvészeli a változást.
2009. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem kap meg valamit otthon, valóban nem ítélhető el, ha máshol megkeresi, DE ha ezt a férfi csinálná, akkor el lenne hordva minden szemétládának..

Kedves kérdező! Ami nem megy, nem kell erőltetni, a gyermeked érzelmi világa itt csak olcsó kifogás szerintem. Igazán kényelmes lehet, hogy van egy "otthonod" egy "testvérrel" és egy szerető, akivel még nem értek utol a mindennapok. Legyen benned annyi, hogy lépj, akár a másikkal kezd új életet, de ne használd ki egyiküket sem. Merj kockáztatni. Sok boldogságot!

2009. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a szeretőd, akkor lépj.

attól, hogy elválsz, még nem feltétlen lesz rosszabb a gyereknek.

2009. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem elítélendő, hogy szeretőt tartasz egy ilyen kapcsolat mellett. De szerintem nem tisztességes a pároddal szemben. Hogyha már nem szeretitek egymást, akkor lépni kell, mert jobb már úgysem lesz. Pár év múlva még nehezebb lesz az elválás. Egy 8 éves gyereknek már el lehet mondani, hogy így alakult az élet,megérti Ő, hogy ugyan úgy találkozhat az apukájával, csak nem éltek együtt.

Biztos, hogy az első lépés a legnehezebb, de utánna boldogabb leszel.

2009. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de mi az, hogy nem lesz rosszabb a gyereknek?

Megértem a kérdező bánatát és nem ítélem el, mert 30 évesen még persze, hogy vannak vágyai, így végül is érthető a szerető, de szerintem a gyerek érdekében mindent meg kell tenni. Rengeteg olyan gyerekkel találkoztam már, akinek elváltak a szülei és soha de soha nem gyógyultak be a sebek!!! Amíg kamasz voltam én sokat gondolkoztam, hogy nem lenne-e jobb, ha elválnának, mert nálunk is voltak viták, de aztán beláttam, hogy jó, hogy együtt maradt az egész család. Most már felnőttek vagyunk a testvéreimmel, de heti szinten találkozunk egymással és a szüleinkkel is, és van hova hazamennünk. Hálás vagyok nekik, hogy megoldották a problémáikat és többek közt azért is, mert annyira szerettek minket együtt maradtak. Képzeld, most már boldogok! Rengeteg közös programot csinálnak, szinte mindig mennek valahova.

Szerintem mielőtt döntenél, hogy kiszállsz a házasságból próbálj meg mindent!! Beszélj a férjeddel, keressetek közös hobbit, járjatok el többet kirándulni, nyaralni, moziba, színházba stb... És nem hiszem, hogy a férjed ellenkezne, ha este bedobnál valami új trükköt a hálószobába. Annak elég nehezen tudnak ellenállni. Próbálj a kedvére tenni. Ha tényleg úgy van, ahogy mondod, hogy testvéri a kapcsolatotok, akkor nem hinném, hogy utálnátok egymást, vagyis nem a lelki, hanem a testi kontaktussal van baj. Nehogy csak emiatt menjen tönkre a házasságotok!! Fiatal vagy, gondolom szép és hódító!! Nem az az igazi kihívás, hogy hogyan tudsz a férfiaknak tetszeni, hanem az, hogy hogyan tudod egyetlen férfi érdeklődését hosszútávon fenntartani. Próbáld meg, és ha sehogy nem működik, akkor gondolj csak a válásra! Későbbiekben a gyereked még hálás lesz, ha látni fogja, hogy mindent megpróbáltál, még akkor is, ha nem jön össze. Hidd el nekem, a gyereknek nincs annál rosszabb, mint amikor megtudja, hogy valamelyik szülője szeretőt tart. Tapasztalatból mondom! Gyűlölni fog érte és minden amit addig tanítottál neki, vagy ami miatt felnézett rád és szeretett szertefoszlik. Próbáld meg érte. És addig érdemes lenne megszakítani a szeretővel is a kapcsolatot!

Félre ne érts, nem elítéllek, csak a gyerekedért aggódom!

2009. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!