Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemli a bocsánatkérést vagy jó ötlet egyáltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég rég szakítottunk és nagyon megbántott, amiért sokmindent a fejéhez vágtam, méghozzá nem épp a legfinomab stílusban. Persze ő semmiért nem kért bocsánatott, sőt magasról tett mindenre. De én ennél jobb embernek tartom magam, mint amilyen stílusban kiosztottam és amilyenre a végszó sikerült. Zavar, hogy gyerekesen viselkedtem és ezért bocsánatot szeretnék kérni, valószínüleg úgysem fogja érdekelni, de valószínű, hogy ettől megnyugodnék és könnyebben le tudnám zárni magamban a kapcsolatot.


Rosz ötlet ilyen formában a bocsánatkérés?


2012. jan. 27. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már olyan régen volt felejtsd el. Ha tényleg ennyire tojik rád, akkor nem ér annyit, hogy megalázd magad előtte.

Próbáld túltenni magad rajta, nem könnyű, de idővel sikerülni fog. Ha fontos lennél neki, már megbeszéltétek volna a dolgot!

2012. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sem akarom, hogy megalázkodjak előtte vagy ő ezt érezze. De nem hiszem, hogy ilyen kemény szavak után bárki is keresné a másikat, hogy megbeszéljék a dolgot. Főleg egy nő nem nyitna, miután el lett mondva mindennek. Ha meg nem nyit senki, akkor nem is lehet megbeszélni.
2012. jan. 27. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez a dolog? Ha már olyan régen akkor nem biztos, hogy van értelme. Ha mostanában, akkor próbálkozz. Ne rögtön bocsánatkéréssel indulj, egyszerűen mond, hogy szeretnéd megbeszélni. Ha fontos vagy neki, akkor nyitott lesz rá. Ha nem akkor nem ér annyit, hogy foglalkozz vele.
2012. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb 9-10 hónapja. Elég bonyolult sztori, de az egyik barátnője is belekeveredett a szakításunkba, persze nem az én oldalamon állt, de Karácsony előtt valamikor ő írt nekem, hogy már belátta, hogy nekem volt igazam és nem haragszik rám. Igazából ez gondolkoztatott el, hogy ha nincs is tétje, de azért a megbocsájtás sokmindent elárul az emberről és ez után nekem is nagy kő esett le a szívemről, persze van még rajta bőven. De nekem úgy tűnt, hogy még ennyi idő után sem késő elmondani, hogy már nem haragszik az ember.
2012. jan. 27. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Késő nincs semmihez. Ha úgy érzed jobban leszel utána, könnyebben tovább tudsz lépni akkor hívd fel és beszéld meg vele. Vesztenivalód nincs.
2012. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szakítás után pár nappal/héttel csinálod, még azt gondolhatná, h milyen érett, de ennyi idő után azt, h szánalmas, h még mindig ezen gondolkozik.
2012. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem bocsánatot kérni soha nem késő. Ha ez mégis szánalmas, akkor sajnálom, de szánalmas vagyok. Nekem nyugodtabb lett a lelkem.
2012. jan. 27. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért, már bocsánatot is kértél?
2012. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. jan. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!