Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a volt barátomat, de ő szakított velem, mert az exbarátom felhívott . Nem akarom elveszíteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban járnál ha elveszítenéd, mert egy idióta. Mondd neki, hogy ha ennyire nem bízik benned az rég rossz. A srác vagy nagyon hülye vagy már amúgy is ott akart hagyni, csak kellett egy ürügy hogy ne kelljen a szemedbe mondania h nem kellesz neki.
2012. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet,hogy igazad van. :( köszönöm .
2012. jan. 31. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy ez nem igaz sztem meg szeret csak megijedhetett, hogy pont az exed hivott fel sztem érdemes lenne beszélnetek
2012. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság. Ha csak nem 13-14 éves a srác. Én még egyszer sem ijedtem meg attól, hogy a pasimat felhívta az ex. Még ha úgymond meg is ijedek, hogy elveszíthetem a szerelmemet az ex miatt, akkor reális lépés, hogy szakítok vele nehogy elveszítsem? Viccnek nem rossz ez a gondolkodás, de amúgy elég nagy marhaság. Akinek minden rendben van a "toronyban" az nem csinál ilyet. Pláne egy tyúkszaros telefonhívás miatt.
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves a srác
2012. febr. 2. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2012. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy idiota!ne is pazarold rá az időd!féltékeny es ez betegség! Az en volt barátom is marha féltekeny volt ok nélkül,rá is ment a kapcsolatunk
2012. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!