Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne, ha elmondanám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha elmondanám, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég "hülye" helyzetben vagyok. :)

Sikerült belezúgnom az egyik lány „barátomba”.

Ez nem túl jó, mert olyan a kapcsolatunk, hogy mindent megoszt velem (és én is vele), 120%-ban megbízik bennem és nem tudom mitévő legyek. Szívem szerint elmondanám neki, de ha az eszemre hallgatok akkor viszont nem, mert tartok attól, hogy többé már nem bízna meg bennem és eltávolodnánk egymástól, ez pedig az utolsó amit akarok! Különösen rossz, hogy életemben először tudok valakit igazán szeretni, de hogy miért pont Őt? :D :) Nem beszéltem vele már kb. 2 hete, kicsit eltűntem, hogy elfelejtsem valahogy, legalábbis csillapodjak egy kicsit, de nem jártam túl nagy sikerrel eddig..


Köszi!



19/F


2012. febr. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

ha megteszed és nem jön össze akkor bánni fogod!

ha nem teszed meg akkor azt fogod bánni h nem tetted meg

2012. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdés melyik a rosszabb...
2012. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu...
2012. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elutasítástól nem félek, de az én érzésem inkább az, hogy ő csak barátként tekint rám, és ha most benyögném neki ezt, hát nem tudom milyen reakciója lenne rá... :))
2012. febr. 1. 21:08
 5/7 lila nyuszi ***** válasza:
Beszélj vele, talán ő is érez valamit, nem meg legalább tisztázódik.
2012. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem a szitu másfél éve körülbelül, úgy voltam vele hogy ha nem lépek bánni fogom, ezért léptem.. ő közölte hogy csak barátként tekint rám stb, utána nem beszéltünk 1 hónapig, emésztettük a dolgot, de nem bírtuk egymás nélkül :) megkeresett aztán ugyanott folytatódott a barátságunk ahol abbamaradt


20/f

2012. febr. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaaa igen ezzel csak azt akarom mondani hogy próbáld be a dolgot :D hátha
2012. febr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!