Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiábavaló volt?

Figyelt kérdés
Valakit szerettem,azt éreztem,hogy ő is szeret,megtettem érte sok mindent, és mit kaptam cserébe...szarik a fejemre:((((((( De még véletlenül se mondja,hogy bejövök neki,ahogy azt se,hogy kopj le! egyszerűen csak elkezdett leszarni,és ez mindennél rosszabbul esik, ha legalább a szemebe mondta volna,hogy te figyelj! hiába teszel értem bármit,nem vagy az esetem,az is jobban esett volna...de ez így,mindennél jobban fáj:(((((((((((
2012. febr. 7. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék? Menjek oda hozzá,és kérdezzem meg,hogy mi is ez?
2012. febr. 7. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha bajod van, beszéld meg vele. De gondold végig, nem te veled van-e a gond.
2012. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak még rosszabb lenne a számodra, ha elmondanád, mert biztos hogy nem változtatna semmin, csak hülyét csinálnál magadból. A legjobb amit tehetsz ilyen esetben az, amit ő tesz.


Egyébként valószínűleg azért nem mondta egyiket sem, mert imponált neki a közeledésed. Ezért úgymond: lebegtet: nem enged túl közel, nem bátorít, de eltávolodni sem enged. Mostmár nem imponál, ezért változott a viselkedése. Ezen változtatni nem tudsz, ennyi.


(Egy módon tudsz esetleg: ha te is "leszarod". Kis esély van rá, hogy elkezdje azt érezni hogy de mégis kellesz neki. Nem lehetetlen, bár kevéssé valószínű.)

2012. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor valaki szívességekért akar szerelmet vásárolni. Vagy tényleg légy önzetlen, vagy kezdettől ne add alább a kölcsönös törődésnél.
2012. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23:05-ös bölcsen szólott. Tényleg ne azért várj el viszonzást, mert adtál. Az tényleg vásárlás, tehát üzleti kapcsolat, nem párkapcsolat. Ne azért ne légy boldog, mert nem kaptál viszonzást és ne azért légy boldog, mert kaptál, hanem azért, mert adtál és jó volt tenni érte.


Tudom, ez így nehéz és nem vagy egyedül vele, a legtöbb szerelem és vonzalom a világban viszonzatlan. :)

2012. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!