Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kocsijába találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

A párom kocsijába találtam egy nöi labellot és mikor rákérdeztem azt mondta hogy a céges irodai szekrénybe volt már régóta és azzal keni a száját, azt találta ott. Ezt elhiggyem vagy kamu?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 13:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Kamu. De azért te csak hidd el.
2012. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Férfiak is kenhetik az ajkukat ajakápolóval, pláne ilyenkor télen, mikor könnyebben kiszárad. Mondjuk ha meggypiros színű, akkor kicsit gyanúsabb a dolog.
2012. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Miért lenne kamu?

A labello nem nemhez kötött, nekem is sok férfi ismerőm használja, akinek szárad a szája.

Persze ha mondjuk színezett, akkor lehet, hogy kamu,sőt, de ha csak egy sima egyszerű szájápoló, akkor semmi extra, sokan használnak ilyet.

2012. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetesen mesélte el vagy zavart volt?


Csak azért kérdezem, mert nekem is epres labellom van és Férfi vagyok:D

2012. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Epres labello férfinek? :DD Nekem is volt ilyenem, de annak volt egy kis színe :D

Azért elég furcsán nézhetsz ki, ha ezt magadra kened, én hülyére röhögném magam a feleséged helyében :DDDDD

2012. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
féltékeny vagyok 1 ik munkatársára és mikor megkérdeztem h kié a labello egyböl ezt mondta h tudja h azt hiszem h azé a csajé,de ezt mondta h a cégben az asztalában volt már régóta a szekrénybe mert elötte kb 3 nappal kért vmit tölem amivel tudná kenni a száját,csak ez a kocsiba volt a lábtörlö részen anyósülésen és persze h egyböl másra gondoltam,de nem tünt zavartnak mikor megkérdeztem,csak egyböl tudta h mit fogok mondani hogy szetm kié lehet
2012. febr. 10. 13:33
 7/22 anonim ***** válasza:
másik oldalról, hogy az egy elképzelhetetlen lenne, hogy valami nő ismerősét fuvarozta és az hagyta ott? vagy ez már bűn?
2012. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudta, mivel azt is tudja, hogy féltékeny vagy a munkatársára. Aki nem hülye, az azonnal erre következtet.
2012. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ezzel.akkor kezdj el aggódi ha majd egy női bugyit találsz a kocsijában
2012. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kamu. Ha azzal kenné a száját akkor férfi (kék) labello-val kenné.
2012. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!