Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetre, szerelemre, ölelésre, csókokra vágyom, de nem jön össze egy lánnyal sem valamiért semmi komoly. Hogyan tudnék érzéketlen lenni, mert így csak szenvedek minden nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
majd ha már nagyon sok ilyen csalódás ért, és belefáradsz érzelmileg a szenvedésbe. én most pont ilyen állapotban vagyok már. kiderült, hogy a srác, akivel már úgy gondoltam, alakul valami, igazából foglalt. de már annyira leszarom :D hidegen hagy. de hidd el, ez sem olyan jó dolog, én már szeretnék valamit érezni, mert így csak az üresség marad, ami elég nyomasztó
2012. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
uhh, akkor a te helyzeted sem jobb!! :(én is igy érzem!:(
2012. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

tegnap 22:18

már hogyne tehetnél róla?

baromi válogatós vagy.

2012. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
bár nem én írtam a választ, de szerintem az ember lánya, de az ember fia sem kényszeríthető olyanra, hogy olyannal járjon, aki taszítja. nekem is volt már olyan srác, aki egyszerűen valamiért taszított, de nem tudtam megmagyarázni, hogy miért, pedig külsőre bejött. persze, ez a másik félnek rossz, akinek bejössz, de túl lehet magadat tenni rajta, mivel van még rengeteg más ember a földön.
2012. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ezesetben sok boldogságot vele :)
2012. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 JulesM111 ***** válasza:
Próbáld ki fiúkkal, az lesz a neked való.
2012. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem arról van szó hogy válogatós avgyok!!! hanem ha érzem h vmiért kicsit is taszit a másik fél..az nálam késöbb sem változna meg..ezáltal őt is becsapnám...ha nem tudom odaadni magamat neki 100%osan(nem testiségre értem) akkor meg..nem tartom azt jó ötletnek hogy valaki azért legyen a másikkal mert kedves vele..stb..és a tűz is hiáynzik... 22:18
2012. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Én is pont ezekre vágyom csak nem találom a megfelelőt am lány vagyok :)
2012. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is volt egy nagyon kedves, aranyos pasim, aki a csillagokat is lehozta volna nekem.. De nem szerettem csókolózni vele.. Szexet meg aztán pláne :/ Sajnáltam a srácot, mert tényleg megszerettem (mint barátot!), de 3 hónap után szakítottam vele, mert nem vonzódtam hozzá :( Pedig a mai napig tudom, hogy mellette nagyon boldog lehettem volna.. de ami nem megy 100%-ig, nem kell erőltetni.

Szerencsére megtaláltam azóta a nagy Őt! :) Bár most is azt vallom, hogy ez a régebbi pasim szeretett a legjobban az összes közül. Ez van sajnos.

2012. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz nagyon jól példázza a csúnya fiúk sorsát: hiába szeretünk vkit mindennél jobban, hiába vagyunk kedvesek, rendesek, soha senki nem fog belénk szeretni, mert a lányok csak a külsőt nézik.
2012. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!