Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm a szülinapi buliján.10 hónapja voltunk együtt és nagyon szerettük egymást. Ő 16 én 18 és egyszerűen nem tudok nélküle élni. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy szeret és adjak neki időt. És féltékenységből szakított mert elvileg úgy néztem rá 1 barátnőjére....
2012. febr. 19. 09:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jah és mi kajakra együtt voltunk szinte minden nap és tényleg tiszta szívből szerettem őt és szerintem ő is engem és 1 percet nem bírok ki nélküle:/
2012. febr. 19. 09:10
 2/21 anonim ***** válasza:

Szakított veled, és mindezek ellenére vissza szeretnéd szerezni? Hm!!! Férfiként legyen benned annyi tartás, hogy nem könyörögsz neki!

Ha időt kért, adj neki időt! Ne sürgesd, ne fuss utána!

16 évesen fiatal a lány hogy magadhoz kösd.

2012. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem akarok olyat mondani amit magadtól is sejtesz, de az hogy "úgy nézel" bárkire is, nem jelent semmit 2 ember között akik szeretik egymást.

A barátnöd vagy nem szeret, vagy egy éretlen kamasz , és nem érettebb a koránál, sőt.

Ha nem szeret, akk tökmindegy, ha meg még gyerek, akkor majd meggondolja magát pár nap mulva.



35/F

2012. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"és nagyon szerettük egymást"

... vagy nem. Minden esetre ha szakított, akkor a hangsúly a múlt időn van.

2012. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Még az a durva hogy miatta feldobtam a barátaim meg mindenkit... és kajak 10 hónapom róla szólt érte csináltam mindent és a szobámba minden egyes dolog rá emlékeztet meg a tárgyak amiket tőle kaptam meg ruha ami épp most is rajtam van.... soha nem voltam még ilyen lelkiállapotban pedig volt már jó sok nőm de valahogy senki nem kellene már rajta kívük és nem tudom most mi a faszt csináljak
2012. febr. 19. 09:40
 6/21 anonim ***** válasza:
(még annyi, hogy a "szeret" és az "időre van szükségem" nem fér össze. NINCS ilyen! Vagy hazudik, (érzelmi zsarolásból) vagy infantilis. Mindkét esetben jobban jársz, ha elfogadod a döntését.
2012. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
elfogadhatom de 1szerűen nem tudom kajak hogy az egyiknap még imádjuk 1mást másik nap meg csak úgy szakít
2012. febr. 19. 09:44
 8/21 A kérdező kommentje:
kajak létezik ilyen nőknél hogy 1ik napról a másikra kiszeret?
2012. febr. 19. 09:45
 9/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hidd el, azzal jársz a legjobban, ha mihamarabb túlteszed magad rajta, és keresel egy normális lányt. Ő csak játszott veled, teljesen kisajátított, és ebből a hatalom vágyából nem is enged, sőt az ilyen húzásaival csak fokozza azt.

Használd ki ezt a lehetőséget, hogy ő szakított, és szabadulj meg tőle, mielőtt papucsállatkává válsz.

Majd jó hogy nem kiszúrod miatta a szemedet, nehogy ránézz valakire... tiszta szánalom.

2012. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Papucs is voltam amúgy kajak de egyszerűen annyira szeretem hogy akármit megtennék érte és nem tudom hogy lehet az ilyet feldolgozni mert nekem mindíg ilyen 2 hónapos kúrós kapcsolatok voltak és általában én szakítottam mindenkivel és ez durva kajak XD addig kellesz a nőknek míg teljes mértékben az övé vagy utána mehetsz a levesbe
2012. febr. 19. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!