Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm a szülinapi buliján.10 hónapja voltunk együtt és nagyon szerettük egymást. Ő 16 én 18 és egyszerűen nem tudok nélküle élni. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy szeret és adjak neki időt. És féltékenységből szakított mert elvileg úgy néztem rá 1 barátnőjére....
2012. febr. 19. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem a kiszeretésről van szó! Ha így áll egy kapcsolathoz, valószínűleg soha nem is szeretett. Inkább tartott a birtokának, mint a szerelmének, még ha nem is tudatosan, de amit leírtál, erre vall.

Ezt is csak azért csinálja, hogy szenvedj, és könyörögj. Legyen benned tartás, nyisd ki a szemed, és lépj tovább. Ebben a kapcsolatban ennyi volt, és nem is ér többet.

Még hogy a barátokat, régebbi ismerősöket feladni... Milyen alapon? Ő is megtette ezt?

2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát ő sem nagyon találkozott a barátnőivel de azért ő többet és én nem vártam el tőle hogy ne találkozzon.. és amúgy szerinted ha nem írok rá meg nem keresem nem hívom akkor lehet még valami ? mert én nem akarom feladni
2012. febr. 19. 09:57
 13/21 A kérdező kommentje:
jah és annyit kell róla tudni hogy nem azért mert szeretem de tényleg nagyon jól néz ki, nagyon szép arc, jó test, 1szerűen tökéletes kajak
2012. febr. 19. 10:02
 14/21 csokii meov ***** válasza:

Nehogy könyörögj már neki ;)

Akkor azt fogja felfogni hogy játszhat veled.

Meg különben is ha ő boldog nélküled akkor ha igazán szereted meghagyod a boldogságát és nem csinálsz olyasmit amivel gátolod.Ha jóban vagytok próbáld kideríteni hogy szeret-e még téged ha nem vagytok jóban akkor próbálj újra közel kerülni hozzá és úgy derítsd ki. H

2012. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 csokii meov ***** válasza:

Nehogy könyörögj már neki ;)

Akkor azt fogja felfogni hogy játszhat veled.

Meg különben is ha ő boldog nélküled akkor ha igazán szereted meghagyod a boldogságát és nem csinálsz olyasmit amivel gátolod.Ha jóban vagytok próbáld kideríteni hogy szeret-e még téged ha nem vagytok jóban akkor próbálj újra közel kerülni hozzá és úgy derítsd ki. Hogy ha nem szeret akkor ne érdekeljen téged ő.Valahogy próbáld elfelejteni. Ha szeret akkor próbáljátok meg újra.De ha nem akarja ne erőszakoskodj.

2012. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

"féltékenységből szakított mert elvileg úgy néztem rá 1 barátnőjére..."


Persze, még a végén azt is eléri, hogy neked legyen bűntudatod. Ne küzdjél érte, és ahogy az előzők írták, a könyörgést meg a hasonlókat felejtsd el. Foglalkozz mással, ha szeret téged, akkor úgyis keresni fog, ha meg nem, akkor meg megvan a válasz a kérdésedre.

2012. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
XDDD a csávó nagyon nagy arc XDDD XDDD minden szavába "kajak" XDD Hát azért látszik rajtad a gypsi beütés XDD
2012. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó,énis pont azt akartam leírni,de kajak xD
2012. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nem gypsi csak Miskolci :D jah és helyre jött minden senkire nem hallgattam ma lementem hozzá megbeszéltük a dolgokat és minden fain lett :D szal nem mindíg igaz amit itt leírnak.... ha leszartam volna tuti vége van... jó biztos vannak olyan lányok akiket le kell de ő nem olyan és kajak mindenki hallgasson az érzéseire és ne kérje mások véleményét mert az nem biztos hogy a jó megoldás :PPP
2012. febr. 19. 19:26
 20/21 anonim ***** válasza:
Kajak örülök nektek:)
2012. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!