Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy néha elfog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy néha elfog egy olyan érzés, hogy bizonytalan vagyok az egész kapcsolatban és valami nem jó?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, és egyre többször merül fel, hogy talán örökre:) Nagyon boldog vagyok vele, biztonságban érzem vele a jelenemet és a jövőmet is, és érzem, hogy összetartozunk, de néha rám tör ez a bizonytalanság. Tegnap is (nem tudom mi lett velem) egyszer csak felültem az ágyba, hogy te jó ég, kell-e ez nekem, vagy mit akarok én tőle??? Odabújt, megkérdezte, hogy van-e valami bajom, fáj-e valamim, és erre, mintha elvágták volna, megint totál odavoltam, el se tudtam engedni... Eddig szerencsére nem sokszor tört rám ez az érzés, és ahogy jött, úgy el is múlt. Gondolkoztam azon, hogy talán félek a kötöttségektől, mert azóta van ez, amióta egyre inkább közel érzem magamhoz. De miért félnék, ha közbe meg igazán vágyom rá? Veletek volt már ilyen? Normális ez?
2012. febr. 26. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
velem még nem volt ilyen...
2012. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
'kiélted' magad előtte?
2012. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. De nem hinném, hogy nem olyan alkat vagyok.
2012. febr. 26. 16:02
 4/9 Vicuska87 ***** válasza:
A kiélés, nem alkat kérdése, hanem kíváncsiság kérdése. Néha bepánikolsz, hogy úr isten, mostmár vele fogom leélni az életem...
2012. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de van, aki kíváncsi, hogy milyen lenne mással, én nem akarok semmit kipróbálni mással, mivel őt szeretem.
2012. febr. 26. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamból kiindulva azt mondom, teljesen természetes, ami veled történik. Azt hiszem, a soha és az örökké két olyan fogalom, amik a természetüknél fogva elgondolkodtatóak, én teljesen megértem ezeket a pillanataidat.


Nekem barátnőm kapcsán nagyon gyakran volt sajnos ilyen, pedig minden nagyon jó volt. Amikor berezeltem a kötöttségektől (pedig egyáltalán nem kötötte meg durván a kezem...), ő megérezte, ennek nyilván nem örült, én sem annak, hogy ez neki nem jó, végül egy év alatt szakításig forgott ez az egész nálunk, más oka ennek nem nagyon volt. Máig bánom, de ott és akkor én már majd' kipukkantam. Egy szerelmes lánynak kellett nemet mondanom emiatt, ami azért nagyon fájdalmas - egyrészt mert tudom, hogy szenved, másrészt pedig mert én is. Két hónapja történt ez, majdnem egy év után. Még mindig erősen a hatás alatt vagyunk. Eddigi egyetlen párkapcsolatom volt, a kíváncsiság és a nyugtalanság emiatt kicsit érthetően erősebb volt. Áh, nincs igazság.


Ami téged illet, fiatalkori nyugtalanság, és nagyon-nagyon szurkolok, hogy legyűrd, szép dolog a szerelem! Valószínűleg könnyed az élet, csak mi bonyolítjuk túl, mert sok tekintetben a barikád innenső oldalán vagyunk még. :o)


Nem szoktam ilyen hosszan válaszolni, de gondoltam, leírom az esetem, mert nagyon hasonló (lehetett) a tiédhez. Remélem, nem volt nagyon szétzilált a gondolatmenet.


Hány éves vagy? :o)


Jómagam 23/F.

2012. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dejó, hogy leírtad.:):)

20 éves vagyok, szóval elég fiatalka. De mindig is erre vágytam, hogy találok valakit, aki mellett majd megállapodom, nem kellenek a kalandok, meg semmi. És az a baj, hogy most is ezt gondolom. Szóval nem tudom megfogalmazni, hogy mire vágyom, mert arra biztosan NEM, hogy felelőtlenül mindenkinek odaadjam magam, és mikor már beleuntam a fiúkba, megmaradjak valaki mellett. Ilyen kalandokra nem vágyom, de így se jó valami, csak nem tudom, hogy mi. Az biztos, hogy nem vele van a baj, mert soha senkit még így nem szerettem. És ez az érzés nem folyamatosan van, néha előjön, és akkor bizony le kell gyűrni. Nem akarom elhagyni őt olyanért, amit én magam se tudok megfogalmazni.

2012. febr. 26. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem egy maradéktalanul örömteli sztori ez, de ha a semminél többet segíthettem, boldog vagyok! :o) Egy pici megjegyzés az általad leírtakhoz: a felfogásod egyáltalán nem "baj". Ahol a testi-lelki ráhangolódás a helyén van, ott csodálatos és becsülendő örömök vannak kilátásban, úgyhogy hajrá! :o)
2012. febr. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Talán neked férfiként még nehezebb ez.
2012. febr. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!