Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dettybaby kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiú, akivel nem járok csak együtt vagyok és minden nap csókolózunk, együtt vagyunk, együtt alszunk meg ilyesmik.(Bár voltak komolyabbak is csak nem mennék bele)és a suliban, meg hát öhm le se szar, meg néha köszönni se köszön, meg hát úgy semmit se mond. Ez mii? Légyszíves valaki segítsen, mert ez már 1-2 hónapja így megy és tudom hogy szeret mert bizonyította már meg minden! Segítsetek légyszí!
2012. febr. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2012. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"akivel nem járok csak együtt vagyok"

?

2012. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leírnád mivel bizonyította? mert azok alapján amit eddig leírtál, azt látom h kihasznál!
2012. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagytok együtt, csak csók együtt alvás? H is van ez? Nálam ez már járásnak számít.
2012. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mmT ***** válasza:

arról van szó, h nem kellesz neki annyira, h felvállaljon (tehát nem jártok), viszont jó veled a testi érintkezés.

ha Te többet akarsz érzelmileg, akkor légy óvatos, mert össze fogja törni a szívedet.

2012. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha van egy fiú, akivel nem járok csak együtt vagyok"


akkor meg mit vársz??

2012. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát pont ma vesztem ezért vele össze, mert nem csak én látom úgy, hogy a suliba le se szar, meg k*csög, meg ilyenek és sulin kívül meg nagyon aranyos velem és múltkor pont barátnőmmel meg vele mentem haza és akkor is aranyos volt! és az úgy mond legjobb barátom azt mondta, h ő se tudja mit akar, mert látszik rajta, h szeret, csak a fiúk előtt nem mer felvállalni. szerintetek mit csináljak? Mert akár hányszor ezt megakarom beszélni vele, oda jön megcsókol és bocsánatot kér vagy 100x és akkor nincs szívem azt mondani, h menj a p*csába, és múltkor is elkezd nekem erről meg arról a lányról beszélni és én akkor azt szoktam mondani, hogy: AKKOR TAKARODJÁL HOZZÁ ENGEM MEG FELEJTS EL!

És ilyenkor a legjobb barátommal jön, hogy: Én meg menjek hozzá, mert látja, hogy suliban milyen jól elvagyok vele, meg nevetgélek vele! Szerintetek ezt ilyenkor mire véljem????

2012. márc. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!