Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok a párotoknak, ha rájönnétek hogy folyamatosan tesztel titeket?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hónapban egyre több ember jelöl ismerősnek, van amelyik levelet is ír, hogy ismerkedni akar. Volt, hogy sms-t is kaptam férfiaktól, hogy tetszem nekik és ismerkedjünk meg.

Mindegyiket lekoptattam, de az egyik elszólta magát, hogy XY (azaz a párom), büszke lehet rá hogy ilyen hűséges nőt fogott ki magának. Utána már elárult mindent, hogy ő adta meg több férfinak is a telefonszámom, hogy környékezzenek meg hogy bedőlök e. A facebook-os emberkéket is ő "uszította" rám.


Nagyon mérges vagyok rá. Még nem ért haza, de ma tudtam meg ezt az egészet.


2012. márc. 7. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég olcsó "teszt". Én nem köszönném meg neki, az biztos.
2012. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csc válasza:
100%
Ez szerintem a legszánalmasabb. Nem bizik benned ez azt jelenti. Nemtudom mit szolt volna ha vele tette volna meg valaki,tuti fel lenne háborodni hogy mire föl?
2012. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, hogy rájöttél és nyugodtan abbahagyhatja a tesztelgetést. más pasik is csinálnak ilyet, nem csak a tied. ő ilyen féltékeny típus. mondjuk kicsit túlzásba viszi, ha ilyen sok pasit megkért a tesztelésre
2012. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tapasztalatom. Kirúgtam amint megtudtam, hogy egyfolytában tesztel.

Az ilyen férfiakkal az a baj, hogy alapvetoen bizalmatlanok és mindig, MINDIG azok is maradnak. Innen már csak egy lépésre vannak a féltékenységi jelenetek, telefon ellenorzés és az alaptalan vádak, hogy úgy is biztosan megcsalod. Te meg magyarázkodhatsz, hogy nem így van és minnél jobban tagadod, annál inkább meg lesz gyozodve arról, hogy hazudsz neki. Nehéz eset.

Beszélj vele.

2012. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elküldeném a búsba. Nálam ez már a pszichopata-kategória, bocsánat :)
2012. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit mondanátok a párotoknak, ha rájönnétek hogy folyamatosan tesztel titeket?"


Csak annyit, hogy érezze magát ex-nek.

2012. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nők folyamatosan csinálták,emlékszem,komplett balázs-showk szóltak róla.Elég olcsó módszer, mindegy ki csinálja.
2012. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
nekem picit gyanús a pasid, akár vaj is lehet a füle mögött. Teszteld!
2012. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
8.-iknak igaza van tedd te is ugyanúgy próbára utána dobd ki
2012. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ráküldenék egy csajt, hagy tesztelgesse, aztán kihajítanám.
2012. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!