Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretek két férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek két férfit?

Figyelt kérdés
Az elsővel már majdnem 3 hónapja kapcsolatban vagyok és kb. 1 hete megismertem egy másikat aki nagyon kedves és teljesen oda van értem és iránta is elkezdtem érezni valamit de akivel járok azt sokkal jobban szeretem. Miért van ez?
2012. márc. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd, azt akivel 3 hónapja együtt van, akkor nem gondolkoznál ezen.
2012. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem tudsz magadon uralkodni.
2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyike se szereted. csak tetszik mindkettő mert jóképűek.
2012. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2012. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de persze ha csak 1 hete ismered, az még semmit se jelent...bár a 3 hónap se igazán.
2012. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!