Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha a pasitok megnéz egy lányt az utcán az jelent neki valamit? Vagy ez tök természetes nekik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mint kívülálló (férfi; tudom, nekem nincs közöm ehhez a témához) ha én megnézek egy nőt az utcán, akkor az annyit jelent hogy össze akarok házasodni vele, egész életemet vele szeretném letölteni, 3 gyereket szeretnék tőle, egy családi házat, 2 autót veszek neki, minden percben rá gondolok majd, forró vágyat érezve hogy megcsókoljam. Jah és mellesleg jól néz ki.
2012. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
nem jelent semmit. Én is megnézem a jó pasikat, esztétikai élményt nyújt
2012. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
nem jelent semmit
2012. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Azt jelenti "ú de csinossssss" és ennyi, benne van a génjükbe és nekünk csajoknak is, csak ügyesebben figyelünk, ők bénán bámulnak. :-D
2012. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Első. :D:D:D:D:D:D


Amúgy az én pasim is megszokta nézni őket. Ha ott vagy mellette hatalmas nagy taplóság viszont amúgy meg nem vakságot fogad amikor belép egy kapcsolatba.

2012. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Néhányan reflexből tekergetik a nyakukat a nők után :D Az én barátom is majd nem minden nőt megnéz, de ez nem jelent semmit, max annyit, hogy annak az illetőnek jó alakja van. De ha ezt csinálja általában visszavágok neki és így elvagyunk míg haza nem érünk :D
2012. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem jelent semmit, de ha zavar, mondd meg neki
2012. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!