Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (18-19 évesek), számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (18-19 évesek), számotokra milyen egy ideális barátnő? Milyen lányra vágytok? A kevésbé lányos lányok szóba sem jöhetnek?

Figyelt kérdés
aki pl nem figyel annyira az öltözködésre, hanem inkább a személyiségére, és aki nem annyira igényes, azokat már nem is veszitek lányszámba? mert nekem annyira az a tapasztalatom, hogy ma a fiúknak csak a folyton ruhákról, sminkről beszélgető, kicicomázott, plázázó lányok jönnek be..
2012. márc. 14. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az olyanok jönnek be mint akivel ma szemeztem az utcán és utána pedig jött velem szembe!
2012. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen azok jönnek be, akiket leírtál, de nekem a nagyon fiús lányok nem jönnek be. Havernak imádom a fiús lányokat, de mint nő, az nem. De a másik véglet sem jó. Tehát legyen lányos, sminkeljen, meg öltözzön lánynak, de azért ne erről szóljon az élete.
2012. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
de bejönnek
2012. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
első vagyok na találtam hasonlót kb így nézett ki [link]
2012. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki figyel az öltözködésére és igényes, attól nem lesz lányos, hanem rendes. Szerintem ez alap minden ember számára.
2012. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nem úgy értettem, hogy nem figyel az öltözködésére. Csak úgy, hogy nem ez teszi ki az ideje nagy részét, hogy a külsejével van elfoglalva.
2012. márc. 14. 16:51
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Nézzen ki jól. Az az első. Van egy mondás. Nincs ronda nő, csak lusta. Szentigaz.


Ha igényes vagy, jó frizurád van, sportos vagy, akkor buknad rád még akkor is, ha nincs olyan nagy melled. Normálisan, egészségesen táplálkozol, akkor normálisan is fogsz kinézni. Nagyon el kellett, hogy bánjon veled a sors, ha kicsattansz az egészségtől, ki vagy cicomázva, testzsírszázalékod normális és mégsem tartanak vonzónak.


Ha ez megvan, akkor legyen jópofa, szórakoztató. Tudjon flörtölni. Jókedvű legyen.


Ha ez megvan, akkor legyen vele jó dugni.


Az is jó, ha van egy kis kezdeményezőképessége. Nem csak a pasi találja ki mindig, hogy mi legyen.

2012. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shai-Hulud ***** válasza:
Dehogynem... Sőt, nekem az ilyen plázamajom csajok valahogy egyáltalán nem jönnek be. Rövid idő után baromi idegesítőek tudnak lenni!
2012. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kép kell az igazság kiderítéséhez.
2012. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nekem a kifejezetten csendes és okos lányok jönnek be! :D 19/F
2012. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!