Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval 2 és fél hete. Előtte egy másik fiú udvarolt nekem, de elutasítottam őt. Akit elutasítottam, mindennap látom. És nem tudom..vonzódom hozzá. Nem mertem igent mondani neki, de akivel most vagyok, neki igen. Hozzá is vonzódom.. de a másikhoz meg olyan mértékben, hogy legszívesebben elmennék vele egy lakatlan szigetre, ahol csak ketten vagyunk. De nem voltam belé szerelmes és szerintem most sem vagyok. Az a baj, hogy akivel most vagyok, nála nem érzem azt a tűzet, mint annál, akit elutasítottam. Ráadásul amióta elutasítottam, nem beszél velem. De ő mégis mindig engem néz. Szinte már nagyon feltűnően. Kérlek titeket, ne nézzetek rossz lánynak! Mit tegyek?
2012. márc. 14. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2012. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. márc. 14. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
néz, mert továbbra is szeretne téged, csak közben fáj az elutasitó válaszod, rosszulesik neki. meg lehet érteni őt. de ha oda jutsz, hogy szakitasz a jelenlegivel, és próbálsz az új közelébe férkőzni, ne lepődj meg, ha nem lesz hozzád kedves, hanem légy türelmes. hogy mit tegyél? nem tudom. adj kis időt magadnak, és döntsd el.
2012. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. márc. 14. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Szakíts azzal akivel most együtt vagy, először is.

Aztán 2-3 évet még várj azzal, hogy kapcsolatba kerülj megint valakivel, mert még képtelen vagy komoly kapcsolatra.

2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van.. nem vagyok még kész rá, meg félek is. De hogy mitől, azt nem tudom..
2012. márc. 14. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha a másik fiú jobban vonz mint a mostani és képes lennél érte otthagyni akkor lehet hogy többet érzel a másik iránt, ha így van ne habozz és hagyd ott a mostanit

2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

De nagyon látszik rajta, hogy szeret. Nem szeretném megbántani.

2012. márc. 14. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
tipikus lány vagy aki azt se tudja mit akar....nőjjetek má fel !!!!!!!!!!
2012. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én még gyerek vagyok. Legalább belátom.

És ne általánosíts, kedves utolsó válaszoló!

2012. márc. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!