Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg mégegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg mégegyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akibe írtózatosan szerelmes vagyok. Már jártam vele egyszer 2 évet. Eltelt azóta majdnem másfél év. Újra irtam neki, hogy mit érzek de közénk ált valami. Mondta nekem, hogy nem akar többet csalódni/pofára esni. Járna velem ha nem lenne egy pasi akiben valószínű hogy nagyot csalódott. Kérdeztem tőle, hogy mikor lehet ennek vége meddig várjak. Azt mondta hogy minden a pasitól függ. Szóval akár mikor irhat nekem hogy mi a helyzet. Mit tegyek alig tudok valamit az egész dologról ami köztük történt már nagyon rég óta várok rá. Fáj, hogy nincs velem. Már verset is irtam róla többet is. Tovább állni meg nem akarok hiszen most csak ő számít és senki más. Véleményeteket előre is nagyon köszönöm.


2012. márc. 20. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem talonba tett. Ha nem jön neki össze az a srác, akkor majd jó leszel Te is.
2012. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak pótlék lennél....
2012. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak pinahűtésnek kellenél!
2012. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!