Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes visszahízelegni magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes visszahízelegni magát?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról van szó, fiú, 20 éves. Nyáron és ősszel együtt volt egy lánnyal, akiért teljesen odavolt, ilyen szerelmes embert elképzelni sem lehet, lelki társnak tekintette azt a lányt, és mindent megtett volna érte.


Viszont a lány már akkor is fura volt, nem viszonozta úgy az érzéseit, vagy csak visszafogottabban, aztán egyre többször hozta fel, hogy szakítaniuk kéne. A fiú mindent megpróbált, hogy megmentse a kapcsolatukat, mert valóban, konkrét oka nem lett volna a szakításnak, csak a lány valahogy unta magát.


Hiába minden, a lány elhagyta, a fiú meg összetört lelkileg. De komolyan, nagyon komolyan. Nem volt képes túllépni rajta, romokban hevert, és senki mást nem látott, továbbra is csak őt; hosszú hónapokig ment ez így, a családja már halálosan aggódott miatta.


A lány meg közben összejött mással, élte a kis életét, de abban az új kapcsolatban sem mutatott több érzelmet.


Mostanában viszont a fiú újkeletű érdeklődésre tett szert, hirtelen kicsit a figyelem középpontjába került - erre mit ad Isten, a lány ráír, hogy akkor inkább mégis visszajönne. És a fiú meg olyan kitörő örömmel fogadja, teljes mértékben elhiszi, hogy a lány "visszatalált hozzá" újra rájött hogy szereti - holott szerintem rohadtul nem erről van szó, és rohadtul bánt, hogy egy ilyen lány pórázon rángatja őt, akkor jön és megy amikor csak kedve tartja.


Szerintem ez nem szerelem, és nagyon tisztességtelen dolog amit művel. közben pedig más fiúkkal is jópofizik folyton, közel akar mindenkit tartani magához, hátha lesz egy "erősebb bika a csordában".


Normális ez, hogy a fiú minden további nélkül visszafogadja, és hogy a lány táncol ide-oda? Mi a véleményetek erről?


Nem fake és nem vagyok egyik fél se a párosból.


18/L


2012. márc. 22. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Inkább a szülőknek kellett volna normálisan felnevelni a fiút, hogy legyen méltósága.


A gyereknek olyan üres az élete, amennyire csak lehet, csak a lány tölti ki. Az ilyen emberek megérdemlik egymást. Lehet, hogy a fiú áldozatnak tűnik, de éppolyan bűnös ebben a helyzetben, mint a lány.

2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mint barát annyit teszel, hogy elmondod a véleméyned mint nő és barát. Előre leszögezed, hogy nem akarsz a boldogsága útjába állni, de nem szeretnéd, ha olyan ember miatt törne össze még egyszer aki a bokájáig nem ér fel.


Mást nem tudsz tenni. :/


22/L

2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, lehet benne valami. De épp az a furcsa, hogy egyáltalán nem olyan üres a fiú élete, sok kortársától eltérően nagyon is határozott céljai vannak, és kreatívan ezzel tölti a szabadidejét. Csupán ebben az egyben hajthatatlan. Meg se próbált túllépni a barátnőjén, kijelentette, hogy neki soha nem fog más kelleni.
2012. márc. 22. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális? Nem tudom. De előfordul.

A kapcsolatok jó része nem teljesen szimmetrikus, az egyik fél jobban kötődik a másikhoz. Ha ez ennyire eltolódik, akkor a barátod helyzetét kapjuk meg.

Szereti a lányt, és nem érdekli, hogy 3ésfél hónap múlva újra szakítani fognak.

A csaj álláspontjáról.. Nem hiszem, hogy direktbe szivatni akarja a pasit. Érez valamit, de barátod rajongása sok neki...


Esetleg próbálj meg beszélni a sráccal, hogy ha összejönnek legalább legyen egy kis esze, és próbáljon kicsit hidegebb fejjel gondolkodni.

Azt ne mondd, hogy ne jöjjön vele össze, mert meg fog rád haragudni.

2012. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy az embernek céljai vannak, nem fogja kitölteni az életét. Ha legbelül úgy érzi, hogy egy nőtől függ, hogy ő mennyire értékes, vagy nem értékes, magyarul nőközpontú, akkor semmi más nem segít rajta csak egy nő.
2012. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem szabad elvenni a jogot az emberektől, hogy baromságot csináljanak. Te se tedd! Amennyiben neki az a lány kell hát legyen. Majd tanul a saját hibájából. Ne akard megváltani a világot.


A lány egy ribi a srác meg határozott célokkal rendelkező barom. A legszebb páros. Ilyeneknek születnek a Kentaur utódaik( okok a kentaur nem szarvasmarha az igaz, de vonatkoztassunk el kicsit)

2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz. Amúgy egyáltalán nem akarom megváltani a világot, sőt, a srác annyira boldog most, hogy nincs szívem bármivel is elrontani az örömét, jó végre mosolyogni látni annyi hónap után. Eszemben sincs útjukat állni. Így csak az igazság felét mondtam el neki, hogy örülök hogy rendeződik az élete... a lányról egyszerűen nem alkottam véleményt. Nem is hiszem hogy jogom lenne hozzá. Talán ő is megváltozott... a barátom érdekében remélem.
2012. márc. 22. 10:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi a bajod? :(
2012. márc. 22. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat az LSD.
2012. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam, 10.35-ös :DD akinek ezt írtam, azt kimoderálták két kommentem között... A tiéd hasznos volt :)
2012. márc. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!