Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párkapcsolatommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párkapcsolatommal, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, az utolsó 3 évben együtt is élünk

ő az utóbbi fél évben megváltozott, mindenbe beleköt, házimunkában nem segít szinte semmit, viszont elvárja hogy minden ragyogjon és főtt étel legyen az asztalon.Bevásárlásban sem fele-fele arányban segít be , ő csak a hidegételt hajlandó megvenni minden más rám marad.amint hazajön rögtön beleköt valamibe, egyszerűen képtelen vagyok szakítani, nehéz válni egy közös lakásból,próbáltam javítani a helyzeten megbeszélni vele a problémákat de agresszívan reagál visszaszól rögtön hogy oldjam meg egyedül...kétségbe vagyok esve adjatok tanácsot


2012. ápr. 3. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

"de agresszívan reagál visszaszól rögtön hogy oldjam meg egyedül..."



Ez az a pont ahol nem lehet változtatni. Ha ő nem partner a változásban, Te a fejed tetejére is állhatsz, nem fog változni semmi. :( Sajnálom.

2012. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem meg azokat, akik kifogásokkal jönnek, hogy miért nem szállnak ki egy nem működő kapcsolatból (lakás, hitel, gyerek, kutya, macska...). Van hová költöznöd? Szülők, testvérek, egyéb rokon, barát? Ha van, menj, ha nincs, keress albérletet. Arra se menne el több pénz, mint most (ha lenne albérlőtársad). Lehet kényelmetlen egy idegennel élni, de kevésbé lenne idegtépő, mint a jelenlegi helyzet. Lépni akarsz? Lépj. Most.
2012. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg veszett ügynek látszik.Szerintem önts tiszta vizet a pohárba, ültesd le, és mondd el, hogy te úgy érzed, sajnos nincs tovább ennek a kapcsolatnak. Mi legyen? Akkor majd elválik.

Utolsónak: pl. azért nem akarnak válni, mert a gyerekekkel nincs hová menni, nincs mibőleltartani, a hitel miatt árverezik a házat, elveszíted a gyerekeidet, stb. Nem ám csak azok az ügyek vannak, amikor 2 dolgozó bp.-i elválik, és apuka átköltözik a szomszéd utcában lévő lakásba! Te egy egyszerűen kihűlt kapcsolatból mennél anyaotthonba? Lemondanál a gyerekeidről? Költöznél haza Mucsaröcsögére az alkoholista vagy elmebeteg szülőkhöz, 50 km-re a legközelebbi kisvárostól?

2012. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig lépj le, míg nincs gyerek, mert az ilyentől az életben nem szabadulsz meg. Közös lakás? Akkor vásárold ki, vagy vásárolja ki ő a részét, aztán lehet szétmenni. Még házasok se vagytok (legalább is nem írtad) így válóper sincs. Felkeresel egy ügyvédet lakásügyben, hogy azt hogy lehet megoldani és kiteszed a szűrét (vagy te mész).
2012. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vége
2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem meg azokat, akik kifogásokkal jönnek, hogy miért nem szállnak ki egy nem működő kapcsolatból (lakás, hitel, gyerek, kutya, macska...)..."


Nem mintha nem lenne igazad, de azért érdekelne, hogy voltál e már hasonló helyzetben. Csak mert azért ez baromira nem könnyű, mert a párod lehet, simán eldobnád, de amit felépítettél vele, attól már rohadt nehéz megválni.


Egyébként szerintem meg kéne mutatnod, hogy ezt így nem lehet csinálni. Felállsz, lelépsz egy időre, és meglátod, mit csinál. Ha nem változik, akkor nincs más hátra. Egyébként meg néha ilyenkor döbben rá az ember, hogy mennyit jelent neki az, akit mindig b*szogat (saját tapasztalat).

2012. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen tudom hogy igazatok van...én tényleg minden tőlem telhetőt megtettem hogy megmentsem ezt a kapcsolatot ugy érzem

sok mindent elviselek de ez a folyamatos megalázás..úgy érzem mintha ezzel akarná elérni hogy lelkileg összeomoljak és az legyen mindig amit ő akar....

2012. ápr. 3. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok olvassa-e ezt valaki még

De meg szeretném köszönni mindenkinek aki itt tanácsot adott nekem!

Nagyon sokat segítettetek erőt adtatok hogy kilépjek ebből a párkapcsolatból..

Azóta találkoztam valakivel aki megmutatta hogy rendes is lehet egy férfi :)

még egyszer köszönöm és millió puszi

2012. aug. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!