Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben fiúk és lányok egy ilyen helyzetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Ki vagyok éhezve már egy normális kapcsolatra ahol minden harmonikusan működik.


Internetről elkezdtem beszélni egy lánnyal. Nos vele holnap fogok találkozni! Nagyon rendes, nem jár bulizni, nem él drogokkal és semmilyen káros szerrel. Szinte mondhatnám hogy tökéletes számomra. Viszont a másfél hét beszélgetés alatt odáig jutottunk, hogy ő leírja nekem hogy Szeret, holott nem is találkoztunk még. Ez nekem furcsa kicsit.


Adott egy másik lány is. Unokaöcsém ex barátnője. Ő fiatalabb, él káros dolgokkal is, viszont úgy érzem vele jobban el tudok beszélgetni. Ő vele pedig jövőhétre beszéltem meg egy találkozót!


A lényeg a következő: Kicsit nem jól érzem magam az miatt, hogy valamelyik lány pofára fog esni. Mit tegyek? Mit tennétek? Normális dolog, hogy nem is találkoztunk, de már azt írja hogy Szeret engem?


Köszönöm!



2012. ápr. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
GEBASZ :\ Nekem is írtak vakon, hogy szeretlek ..stb Tudod mi lett a vége ?? --> Nem hogy nem jöttünk össze, még nem is találkoztunk. Erről ennyit. Inkább drogost, mert a másik már most hazudik :)
2012. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nekem fura, hogy máris azt írja, hogy "szeret". (Bár én nem mutatom ki könnyen az érzéseimet, így lehet, hogy csak nekem fura!)

Interneten való ismerkedés alatt társkereső oldalt értesz?

Menj el vele, találkozzatok, beszélgessetek, és majd kiderül, hogy mi lesz!


Én az ex-barátnővel egyenlőre nem beszéltem volna meg talit, amíg nem tudod, hogy mi lesz a netes lánnyal.

Menj el esetleg ide is, ha gondolod.


A legfontosabb, hogy egyik lányt se hülyítsd, ne játssz az érzéseivel, és ne kelts egyikben sem hiú reményt!! Ha nem jön be, mondd meg neki, és az interneten megismert lánnyal ha nem jön össze, akkor kívánj neki további sok sikert a párkereséshez!

2012. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát igen a másikkal nem kellett volna még időpontot megbeszélni! :/

Viszont aki mondja már hogy "Szeret" azért érdekes, mert folyamatosan keres, facebookon is, sms-et ír nekem. Kicsit mondhatnám túl szép is a dolog. :) Remélem nem vese nélkül egy fürdőkád jégben végzem a holnapi randi után :D Amúgy Internetes társkeresőről ismerkedtünk meg igen! :)

2012. ápr. 5. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Válaszd a 2.at, elsőt meg passzold át nekem, mert pont egy ilyen csajt keresek már évek óta :D
2012. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!