Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak, de megbocsájtottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de megbocsájtottam neki mert szeretem. Azóta mintha kicserélték volna (pozitív értelemben). Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálja helyre hozni, de azért légy résen!
2012. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki kaphat 1-2 esélyt.Ha legközelebb is megteszi egyből piroslap-kiállítás,de van aki tud változni.
2012. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy hibázott!
2012. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát.. én nem fogadtam volna vissza, de te tudod...
2012. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én nem bocsátottam volna meg. Legyél résen. Ha valakit megcsalnak az nem jelent jót. Én nem tudnék bízni benne.
2012. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne kideríteni hogy miért csalt meg és azt az okot megoldani, mert ha efölött elsiklotok akkor újra meg fog történni
2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
piroslapxDXD
2012. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igaz szerelemben nem fér bele a megcsalás, de azis igaz hogy mindenki kaphat még egy esélyt..De ez már tártalan, ha megbocsájtottál neki :] Lehet, hogy próbál élni azzal a lehetőséggel hogy újra a párod lehet, és így próbál mindent megtenni hogy minden a régi legyen, avagy hogy ne haragudj rá.Sok szerencsét kívánok nektek!
2012. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lifeishard ***** válasza:
100%
Ha alaposan megbeszéltétek, miért tette, akkor ok, reméljük, él az esélyével. Ha csak megadtad neki, mert szereted, és/vagy mert ő azt mondta, hogy szeret, azért én vigyáznék.
2012. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem az igaz szerelemben nem fér bele a megcsalás, de azis igaz hogy mindenki kaphat még egy esélyt."


Az igaz szerelembe minden belefér. Mert ha igaz szerelem van 2 ember között, történjen bármi (bizonyos körülmények miatt elszakadnak egymástól egy időre, más kapcsolatok jönnek, akár szexuális, és itt nem arról a megcsalásról beszélek, amikor az egyik fél gátlástalanul a másik háta mögött, hanem bizonyos, önhibájukon kívüli körülmények miatt) akkor is a szívük egymáséi. Lehet, hogy elszakadsz attól az embertől, akivel igazán szerettétek egymást (persze veszekedések övezték kapcsolatotokat, mert minden kapcsolatban vannak) és lehetnek új kapcsolataitok távol egymástól, simogathattok mást, érezhetitek másnak az illatát, arcát, testét, mégsem lesz soha olyan, mint amikor TI KETTEN voltatok együtt, és jöhet bárki 2 olyan ember életében, akik IGAZÁN szeretik egymást, mindig visszavágynak majd egymáshoz, mert a szívük egymásnál van. És ez az, ami valójában a lényeg! Mert az igazi szerelem mindenen felülkerekedik, és legyen,jöhet bármi, egymásra találtok újra és újra. Ennek azonban nagyon fontos része a megbocsátás!

És ha igaz szerelem van köztetek, azt úgyis érzed.


Sajnos nagyon sok ember nem képes arra, hogy ezt megtapasztalja, mert hiába nagyon jó a kapcsolata valakinek a párjával, ha az megbotlik, akkor egyből nyitott ajtó, mehet ahova akar. Nézzétek meg ezt az oldalt is, sokan kiírják, hogy megcsalt, mit tegyek, és egyből jönnek a válaszok, hogy rúgd ki, miközben ezt mindenkinek a saját szívében kellene elrendezni, és megbeszélni azzal az emberrel, aki mellette van. Hány olyan esetet láttam, hogy nagyon szép kapcsolata volt 2 huszonévesnek, szerették egymást sok éven keresztül, és megbotlott az egyik, esélyt sem adott neki a másik, mert ha ő még hajlott volna is rá, a sok buta külső ember tanácsát fogadta meg, és elveszített egy egyébként nagyon értékes embert, csak mert ő egyszer megbotlott.

2012. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!