Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

A tavaszi szünet alatt nem tudtam vele találkozni, és ő meg volt egy partin és ott volt az exe is. Én nem tudom mi történ a barátnőm állítása szerint semmi, ja és elmentek a barátnőmmel a házukba még pár lánnyal és ottaludtak nála.

Bevolt rugva ő azt mondta, hogy semmise történt csak hát ez elég érdekes mivel részeg is volt az exe is ott volt és a csajomnál aludtak (még 3 barátnőjével)



2012. ápr. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem fogod megtudni. Vagy túllépsz rajta, vagy addig hisztizel, amíg szét nem mentek.
2012. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem kell azt hinni, hogy megcsalt.

Inkább azt gondold át, hogy mennyi bizalom van köztetek? Adott már rá okot korábban, hogy kételkedj benne? Nem kötekedésből, csak tényleg segítene, ha elgondolkoznál ezeken.

2012. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem adott rá, és én meg nagyon szeretem, csak nagyon féltékeny típus vagyok:(
2012. ápr. 13. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nagyon nehéz látatlanba megmondani, hogy mi történhetett. Ha bízol benne és látod, hogy még mindig odáig van érted és vissza, akkor nyugodt lehetsz, hiszen, ha történt is valami, biztosan megbánta. Ha meg azt vetted észre az utóbbi időben, mintha hanyagolna, akkor kezhetsz aggódni.
2012. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismered a párodat? Én azonnal kiszúrom, ha valami nem stimmel vele. Egyszerűen nem úgy viselkednek, mint máskor szoktak. Mégha apró is az eltérés...
2012. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!