Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalt? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt? Vagy mi lehet/ett az oka? FONTOS!

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt, de ez alatt az idő alatt írogatott más lányoknak hogy party cicát csinálna belőlük, stb. Azt a csajt is lefényképezte párszor egy buliban aki általánosban tetszett neki, de most állítása szerint nem, de ezt se hiszem el neki. tudja hogy nem bízok benne, nélkülem nem is megy sehova, úgymint bulizni, haverokkal se, csak velem van, közösen csinálunk programokat. Az utóbbi időben furcsa lett a viselkedése, nem kívánta a szexet, mindig arra hivatkozott hogy fáradt, mikor máskor ez nem okozott neki gondot, hajnalba is csináltuk, ha már alig állt a lábán akkor is. Pár napja viszont kezdd vissza térni a kedve, igaz hogy az utóbbi időben én is kicsit morcosabb voltam, és most pár új dolgot is vittünk a szeretkezésekbe. A rossz kedvem is közre játszhatott?

17L


2012. ápr. 13. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Háááát...
2012. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a szeretője nagyon lestrapálta.

Velem egyszer így szakítottak,semmi szex,kicsit rideg,aztán sikerült kiböknie,hogy mi a baja.

2012. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egész nap velem volt, de az utcán is nézelődött,kérdeztem is hogy miért, csak annyit válaszolt hogy már nézelődni se lehet? Csak körülnéztem.

Pedig én megadok neki mindent. :(

2012. ápr. 13. 12:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Te egy házisárkány vagy már 17 évesen. Szegény fiút csak sajnálni tudom. Nem jár el sehova miattad, és akkor még féltékenykedsz is?? Na meg, hogy egész nap veled van (te írtad), és akkor megcsal -e? Röhejesen viselkedsz. Szerintem nőj fel!
2012. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet h túl magadhoz láncolod? Azért tényleg durva ha már körbenézni sem hagyod. Legalábbis ha ő ezt gondolja.

Ahogy olvastam mindenhova együtt mentek, az egy idő után elrontja a kapcsolatot, kell egy kis szabadásg.

Persze megértem h félsz h megcsal, viszont úgy nincs értelme ha egyfolytában egymás nyakán lógtok ilyen fiatalon.

Engedd el egy kicsit. Ha megcsal, akkor úgysem lenne belőle hosszú távú kapcsolat, ha mellette vagy egész nap akkor sem. Fiatal vagy még, lehet nem ő az igazi, még ha most úgy is érzed. Egy embert sem tudsz magadhoz bilincselni, ha ő nem akarja.

2012. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A szünetet együtt töltjük, mert hétköznap nem találkozhatunk.

Én mondtam neki hogy mennyen, nem akar. És nem vagyok házisárkány, csak ha ilyeneket csinálna a te pasid(már ha lány vagy..) és olyan múltja lenne mint az enyémnek szerintem a hátadon felállna a szőr, főleg ha az orrod előtt fényképezgeti a csaj seggét és mellét.

2012. ápr. 13. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok. Hát, akkor nem tudok mit mondani, de én nem maradnék együtt olyan fiúval, akiben nem tudok megbízni. Egyszer jártam egy sráccal fél évig, már az első hónapban más lányok seggét nézegette. Közben sokat volt velem, de amikor nem akkor csak ilyesmiket csinált, mint amit te is leírtál. Még 5 hónapig bírtam, aztán szakítottam vele. Nagyon fájt, nem mondom, mert szerettem őt. De tudtam, hogy így a helyes. Azóta boldog vagyok, mert a jelenlegi barátom sosem csinál ilyeneket. Nyugodt vagyok, ha bulizni megy a haverjaival, és ő sem féltékenykedik, ha bulizni megyek a csajokkal. A közösen töltött idő pedig egyszerűen felemelő érzés.


Tehát, ha félsz, hogy megcsal, és nem bízol benne, akkor már gond van. Lépj valamit.

2012. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"és olyan múltja lenne mint az enyémnek szerintem a hátadon felállna a szőr, főleg ha az orrod előtt fényképezgeti a csaj seggét és mellét."


Ez csak téged minősít;)

2012. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
" tudja hogy nem bízok benne" na akkor itt véget is ért a kapcsolatotok. Sokmindenér együtt lehet maradni pl, sex, biztonság, megszokás stb, de ezm ár nem kapcsolat
2012. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" És nem vagyok házisárkány, csak ha ilyeneket csinálna a te pasid(már ha lány vagy..) és olyan múltja lenne mint az enyémnek szerintem a hátadon felállna a szőr, főleg ha az orrod előtt fényképezgeti a csaj seggét és mellét."


Ha ilyeneket csinálna az én pasim(utálom ezt a szót, mintha valami tárgy lenne), akkor már rég nem lennénk együtt.


Egyébként nem csodálkoznék rajta, ha megcsalna téged.

2012. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!