Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negatív beállítódású pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív beállítódású pasinak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Mindíg is pesszimista voltam..nem is volt még barátnőm, habár nagyon nem is törtem magam miatta. Kérdezem hogy a pesszimizmus mennyire kizáró ok? Muszáj optimistának lenni?

2012. ápr. 17. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen lányt keresel, de azért elég drasztikusan csökkenti az esélyeid
2012. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha anynira pesszimista vagy, hogy abban sem hiszel, hogy szerethet valaki, akkor nehezen. Talán pont egy optimista lány kellene neked, aki néha kizökkent ebből a negatív szemléletből. :) Kiegészítenétek egymást.
2012. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha jól néz ki akkor lehet, meg mondjuk legyen határozott...
2012. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is pesszimista vagyok lány létemre:D :/
2012. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én pl rosszul vagyok az optimista pasiktól akik napfényt okádva sétálgatnak.


szóval egyáltalán nem kizáró ok. persze külsőleg is kell hogy felketsd az érdeklődését az kiszemelt egyénnek.

2012. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vonzóbb egy optimista, szóval ha nagyobb választékot akarsz, akkor váltani kell. Amúgy is jobban tennéd.
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem ez számít a lányoknak, hanem h jól nézel-e ki.
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen lányt keresek, 27 vagyok, egy éve kezdtem randizgatni, de egy sem jött össze, mondjuk nem is törtem magam nagyon...hm. Magas vagyok (197) ami hátrány, meg sportolok is, de szerintem a pénz számít az meg nincs. Igyekszek pozitívan hozzáálni, de valahogy nem megy. Mintha szeretnék szenvedni, pozitív hozzáállással túl könnyen mennének a dolgok, és azt nem szeretem. Azt szeretem ha küzdeni kell....abban van a fejlődési lehetőség. Beteges? :)
2012. ápr. 17. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
A pesszimizmus jó dolog. Nálam kevés negatívabb ember van szerintem, és eleinte nekem se ment a dolog. Egyszerűen legyél szarkasztikus, az megoldja a problémákat.
2012. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!