Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mi a fenét csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Van ez a csaj, aki furán viselkedik körülöttem. Most vicc nélkül. Odajön, kiveszi a hajamból a szöszmötöt (igazából azt sem tudom, hogy tényleg van-e olyankor valami szöszmöt a hajamban, vagy nincs...), állandóan fogdos (nem félreérteni!) - a vállamat meg a kezemet...Fura dolgokat mond, kétértelműeket. Nemrég szakított a barátnőjével, szóval nem tudom hova tenni ezt a dolgot.

Párszor már utaltam rá, hogy nem akarok tőle semmit, de ezek szerint nem érti meg...

Hogyan tudom neki kíméletesen megmondani, hogy hagyjon békén? Illetve, hogy én nem bukom más csajokra?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2012. ápr. 21. 22:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, a legfontosabb kimaradt: én is lány vagyok...
2012. ápr. 21. 22:46
 2/9 anonim válasza:
mesélj neki arról h neked tetszik egy srác és h teljesen oda vagy érte és h másra nem is tudsz gondolni.... ha látja h naon fiú párti vagy talán megérti és nem próbálkozik . és tégy úgy mintha észre sem vetted volna h nyomul még mindig.
2012. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rádmozdult egyértelműen. Vigyázz vele mert apránként becserkész téged, és utána már csak azt fogod észrevenni, hogy egymás punciját kényeztetitek. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként Te miért nem lennél benne egy kis leszbi nyalakodásba, ha ezzel egymásnak örömet szrezhettek?
2012. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert nem! Valahogy az nem az én világom. Nem akarok tőle semmit!

Én 20 vagyok, ő pedig 23 ha jól tudom...

2012. ápr. 21. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:

De legalább egyszer próbáld ki, hogy milyen izgi.


Amúgy meg ha tényleg nem akarod akkor egyensen, de kiméletesen mondd meg neki, és kész.

2012. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, holtalálkoztál vele?
2012. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kipróbálni, köszönöm szépen!


Egy bulin találkoztunk. A barátnőjével ők voltak az "új csajok".

2012. ápr. 21. 23:06
 9/9 gaxal válasza:
na ezt kell neki mondani: ÉN NEM VAGYOK homi ÉS te??
2012. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!