Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva, ha azért szakítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, ha azért szakítok, mert mostohatesom cicisedik és a párom mindig megváltozik a jelenlétében?

Figyelt kérdés

már ott tartok, hogy a családomhoz el sem viszem.

soha nem is akarom.

ezért így komolyat nem tervezhetek vele.

így jobb, ha szakítunk.


és nem is csak a mostohatesómról van szó.

az anyjával is azt érezteti, hogy jó nő. nem is egy anyát lát benne. lesi a seggét.


szerintetek én vagyok a nem normális?


2012. ápr. 22. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
nem durva, ha ezért szakítasz! sajnálom:/
2012. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
27-30
2012. ápr. 22. 10:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát így az volna a kérdés helyesen, durva, ha azért szakítasz, mert a párod félreérthetetlenül bámul más nőket, köztük a rokonaidat is. Ha tényleg nem beképzeled és rendszeresen csinálja... Én mondjuk előbb inkább számon kérném, mit is művel? Oké, hogy megnéz más nőket, de gondolom elég feltűnően viselkedik.
2012. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
nagyon gáz. amit a mostoha tesóddal csinál de hogy még a saját anyját is lesegeti.
2012. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

huh, és még csak nem is egy fiatalka tizenéves... szerintem gáz a srác.

Én tuti megkérdezném tőle, h mi a helyzet.

2012. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jobb ha megszabadulsz tőle
2012. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális vagy. Nekem is nagyon rosszul esne, ha másokat, pláne közelebbi rokonokat így nézne...

Bár uncsi szöveg, de próbáltál vele erről beszélni?

2012. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na igen, ezért kérdeztem a korotokat... mert egy tizenévesnél még hagyján, nade egy 30 éves felnőtt férfitől ez gusztustalan :s hagyd el!
2012. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lapát...aztán felőlem nézegetheti nyugodtan anyuka fenekét.
2012. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!