Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Szerintetek hol tudnék ismerkedni ahol nem csak a tipikus bunkók, hanem normális srácok vannak?

Figyelt kérdés
Már nagyon gáznak érzem hogy még sosem volt barátom,sőt még nem is csókolóztam.
2012. máj. 15. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Normális vagyok és srác is, tehát megfelelek a feltételednek. Írj privit.
2012. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Könyvtár esetleg? Ott biztos oylan fiúk vannak,akik nem "flegmaah D&G hercegek" XD Vagy talán még múzeum,színház,valami szakkör.
2012. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ott biztos csak normális srácok vannak. Amúgy szerintem ez nem ciki.
2012. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ájron ***** válasza:
Vess egy privát üzit.
2012. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Könyvtár? Hát, tekintve, hogy a sulis könyvtárban minden megvan szinte ami kell, pluszba olvasni pedig ritkábban van időm, így fél évente kétszer ha megyek könyvtárba....

Ott szerintem nehéz ismerkedni. Viszont bármi hely ahol fiatalok megfordulnak: edzés, egyesület, szakkör, nyelvóra, meki, busz, egy-egy kulturáltabb szórakozóhely, táncsuli akár, ha az érdekel ... szerintem ilyesmi helyeken lehet. Vagy velem Győrbe bárhol :P


Egyébként meg ne érezd cikinek, örülni fognak neked, mindenki az ilyenekre vadászik mint te! :)


17/f

2012. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja,h az ilyenekre vadászik,de aztán mégis mindenki a ringyókat választja :S de köszi a tippeket :)
2012. máj. 15. 20:17
 7/12 Ájron ***** válasza:
Kérdező, nálunk fiúknál meg pont az a baj, hogy helyettünk a bunkókat választják. Sose jön össze egy rendes pár mi? Valahogy mindig sikerül elkerülnie egymást két olyan embernek, akik igazi szerelemre vágynak. Én legalább is mindig abba futottam bele hogy a bunkót favorizálták helyettem...
2012. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik ez már csak így megy :S
2012. máj. 16. 05:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet:(

18l

2012. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ájron ***** válasza:
Egyébként milyen jellegű suliba jársz? Az is jelentős tényező.
2012. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!