Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál egy olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy olyan sráccal aki helyes, de nagyon buta?

Figyelt kérdés

a srác az 10/10. kib*szott helyes, de buta mint a tök.

16 éves és megbukott sokszor még nincs meg neki az általános se, és még 2 évig ott is marad..

de amugy értelmes, meg jófej. de azért ezigy kicsit durva.

járnál ilyen sráccal? 15/l



2012. máj. 20. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2012. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki nem tudja elvégezni az általánost az értelmes nem lehet! Szóval nem.
2012. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

15/l

2012. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
az a te igényedtől függ..h kivel jársz..ha neked nem fontos h okos legyen,csak h mutogasd, vállald be:)
2012. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem 15/L
2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt már hasonló tapasztalatom..én is odaáig voltam egy srácért, addig amíg meg nem szólalt.

Komolyan mondom, hogy ő talán az eddigi leghelyesebb akit eddig láttam (élőben! :P :D) De jajj, nagyon nagyon buta. :/

Teljesen kiábrándultam belőle. Bár neki már az érettségije is meg van, de, hogy hogy lett meg azt nem tudom. O.o

2012. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem modom hogy én nemtom milyen okos lennék, mert énis csak olyan 3-as 4-es de még soha nem buktam.

és amugy télleg értelmes, vagyis hogy a beszédéből nem jönne le nekem h bukott volna, meg beszéltem is vele,és télleg. ráadásul ettöl függetlenül a csajok szinte futnak utána, kb 10 csaj veszi körül mindig

2012. máj. 20. 13:45
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Az iskolában szerzett érdemjegyek nem tükrözik a valódi inteligenciaszintet. Attól, hogy pl. mondjuk matekból meg fizikából megbukott, mert nem ment neki, de mellette rendes és értelmes srác akkor tőlem miért ne?! Nekem is van egy ismerősöm aki bukott, de mellette értelmes, és inteligens is.


Az a másik véglet, hogy úgy buta, hogy beképzelt, idióta, aki egy értelmes mondatot nem tud kinyögni a szép pofikáján! Akkor természetesen lehet akkármennyire jóképű semmi pénzért nem jönnék össze vele.

2012. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

utolsó: igen erre gondoltam:))

amugy hát.. kicsit idióta, vagyis vannak ilyen poénnak szánt eléggé idióta szólásai ..:')

2012. máj. 20. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!