Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál egy olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy olyan sráccal aki helyes, de nagyon buta?

Figyelt kérdés

a srác az 10/10. kib*szott helyes, de buta mint a tök.

16 éves és megbukott sokszor még nincs meg neki az általános se, és még 2 évig ott is marad..

de amugy értelmes, meg jófej. de azért ezigy kicsit durva.

járnál ilyen sráccal? 15/l



2012. máj. 20. 13:34
1 2
 11/20 tetro ***** válasza:
82%
Én hasonló szituációban vagyok. Van egy tök helyes francia bulldogom. Szegény buta nagyon, ráadásul sokat is fingik, de annyira cuki és helyes. Ezért én úgy döntöttem, járok vele rendszeresen sétálni. Játsszuk egy kicsit a mezőn, elnevetgélek rajta, hogy milyen hebehurgya, aztán hazajövünk, és már alszik is. Néha hiányolom a tartalmas beszélgetéseket.
2012. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha igénytelen vagy szellemileg és érzelmileg,akkor hajrá!
2012. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Legyen helyes, okos, magas, kisportolt, jó anyagi helyzetű. Ez a beugró, ha még ezen felül jófej, udvarias, kedves az külön plusz pont. De ez utóbbiakat ritkán lehet elvárni a mai férfiaktól.
2012. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

utolsó: ez mind megvan benne, kivéve az okos, meg az udvarias amit nem nagyon tudok.

kedvesnek, kedves, legalábbis velem, de nem minden lánnyal. meg elvileg bejövök neki mert kb percenként rámnéz, belájkoltam a képét és utána ő is az enyémet, meg direkt elöttem mondogatta h szingli, meg folyton mögöttem jöt..:')

2012. máj. 20. 14:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha minden megvan benne,kivéve azt,hogy okos meg udvarias,akkor mégis mi a kérdés?Te mit vársz egy ilyentől?Gondolom majd szépen elnézed,ahogy más nőknek udvarolgat melletted,meg eltűröd Neki,ahogy bunkón,taplón,tiszteletlenül beszél Veled.Az sem fog számítani,hogy ostoba,sík hülye,hogy egy témához nem tud értelmesen szólni,hogy minden társaságban be fog égetni.Csakis az számít,hogy egymást belájkolgassátok.Jah,értem...
2012. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Még egyszer soha! Bár a srácon először nem látszott, hogy komplett gyagya...

Jelenleg van egy kevésbé "jópasi", de hihetetlen értelmes, jó humorú párom. Vele el tudom képzelni, hogy leélem az életem.


@tetro: LOL! :D

2012. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek volt egy nagyon buta pasija régebben, már azon is teljesen kiakadtam, hogy miket mesél barátnőm. Én két napig nem bírtam volna a sráccal, akármilyen jól nézett is ki. Persze nem kell Einsteinnek lennie, de azért egy alap műveltség elvárható.
2012. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én járnék vele. Attól, hogy a suliban megbukik valaki, még nem biztos, hogy buta. A butaság az nem itt kezdődik.
2012. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bárd icintia válasza:
meg kell okosítani :D hát ha helyes ne hagyd kárba menni :D
2012. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aki szép, nem elég okos. Aki okos, nem elég szép. Aki szép is, okos is, az nem ezen a bolygón él. Vagy netán csak túlzóak az elvárásaim?
2012. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!