Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy tényleg tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tényleg tartanak tőlem a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem sokan próbáltak eddig közelíteni hozzám, kiskoromban gyakrabban mondták akkor idősebb fiúk, hogy ha felnövök, nagyon szép nő leszek, de most úgy látom, hogy nem igazán akarnak megszólítani, ismerkedni a fiúk. Létezik, hogy tényleg tartanak tőlem? Apu azt mondta, hogy "ha annyi idős lenne, mint én, meg se merne szólítani", és nem azért, mert olyan magabiztos lennék, hanem mert szerinte nagyon szép vagyok és ritka, de nem tudom. Fiúk tényleg ez lenne a probléma? (Alapból eddig egy visszafogott, szerény lány voltam, aki nem igazán járt el sehova, mostanában szeretek csak bulizgatni, tehát nem is sokan ismernek.)


22 L


2012. máj. 22. 10:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy van olyan kategória, ami túl szép a leszólításhoz, de egy képpel talán okosabbak lennénk
2012. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát ha küldenél egy képet,akkor talán többet mondhatnék,és nem csak én,hanem a többiek is...
2012. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Képet nem küldenék, ne haragudj, én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi az esélye, hogy tényleg ez-e a "probléma", vagy lehet valami más oka, hogy nem közelítenek felém?
2012. máj. 22. 10:54
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezzel szembesültem régebben, mint később kiderült azért, mert a külsőm alapján azt gondolták rólam, hogy egy ilyen lány úgysem állna szóba velük, biztosan beképzelt és elszállt vagyok magamtól, így meg sem próbálkoztak az ismerkedéssel. Próbálj kedves és közvetlen lenni az emberekkel, én csak évek múltán tudtam azt elérni, hogy most már közelednek felém, barátkoznak, és nem tartanak nagyképűnek azért, mert máshogy nézek ki, mint az átlag.

Majd idővel alakul a dolog, csak át ne ess a ló túloldalára, aki igazán akar majd téged, az úgyis próbálkozni fog, főleg ha olyan jeleket kap tőled, amik biztatóak lesznek :-)

2012. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Strigi ***** válasza:
100%

Ha kulturált helyekre jársz bulizni és társasággal, akkor szerintem lehetséges, hogy annyira szép legyél, hogy mindenki alapvetőnek gondolja: van pasid, és ezért nem is próbálkoznak. Ha társasággal vagy még nehezebb odamenni, leszólítani.


Ha olyan helyre jársz, ahol sok a részeg fickó, és nem szólítanak meg, akkor fogalmam sincs. :D

2012. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de én bármilyen szép nőhöz oda megyek ha olyan kedvem van.

21/F

2012. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
tuti, hogy nem "túl szép" ....olyan nincs. más a probléma :)
2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezzel a "problémával" küzdök:) Ismerősök, barátok, haverok is azt mondják mint neked, hogy nem vagyok átlagos, azért nem mernek hozzám odajönni, mert félnek a visszautasítástól...pedig ha tudnák milyen kedves vagyok..:) Vicc az, hogy lemegyek egy szórakozóhelyre, mindenki úgy néz rám mintha nem láttak volna még fehér embert, flörtölnek velem ezerrel, de odajönni egyik se mer..pedig én is vágyom ám a társaságra (főleg férfiakéra:P) és egyáltalán nem vagyok olyan elérhetetlen mint ahogy azt képzelik..


21L

2012. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Erre én sem gondolnék. :) Kinek, mi a szép. Nagyképű nem vagyok, kicsit zárkózottabb voltam, de mára már az is kevésbé.
2012. máj. 22. 11:01
 10/28 A kérdező kommentje:
11:01 - nagyon hasonló a problémánk :)
2012. máj. 22. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!