Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom szerint a férfiak 90%ka havonta jár prostikhoz. Tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés
Én, ahogyan rájöttem, hogy már 7 éve a kapcsolatunk előtt, és alatt végig prostizott, máris dobtam őt. De bizonygat, hogy ha lesz új pasim, az is oda fog járni, mert hogy ez manapság normális! És ő miért ne járt volna, ha az összes haverja csinálta. Le vagyok döbbenve, hogy akkor egy nőre mi vár egy kapcsolatban! Átverés, szenvedés? Milyen világ lesz így. Sorra fognak a házasságok szét hullani, mert a férfiak szuper élvezetet akarnak. Annyira jó manapság a férfiaknak, hogy kívánnék egy katasztrófát rájuk, hogy tudják meg, mi is az igazi élet. Férfiaknak manapság nem kell semmi nehézségben részt venniük, pl. mint régen háborúban a katonáknak. Szegénykéknek a katonaságot is el törölték. Persze hogy a jó dolgukban a feleségeik mellett az egyik prostitól, a másikhoz járnak. Én komoly kiképzésekre küldeném őket, ahol jól ráncba szednék a sok aberált férfit.

2012. máj. 23. 10:42
1 2 3 4 5 6
 1/55 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Ez nagy hülyeség...

Például én sem járok prostihoz.

F/26

2012. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok de soha nem fekudtem meg le prostival pedig ajanlkoztak mar... csak nekem sem fizettek soha erte, hat en sem fizetek. :)
2012. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem igaz.

De az is baromság,hogy te emiatt dobtad őt...gyerekes.Az aberrált meg két b.

2012. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem igaz. maximum egy bizonyos ferfi tipus 90 szazaleka jar...nehogy elhidd neki, csak magat menti, vannak normalis ferfiak hidd el. es megsugom, hogy egy olyan pasi aki tartja magat valamire, nincs gusztusa olyan nore (k.rva) akit rongyosra bas.zhat akarki...
2012. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz azért egy prostit rendesen meg kell fizetni és szerintem azért sokan nem adnak ki pénzt egy kis élvezetért, aki meg igen az tényleg baromi elkeseredett vagy felveti a sok lové, avgy nagyon kiváncsi, de hogy valaki állandoan prostizzon szerintem az beteg kicsit fejben meg lehet hogy nemi beteg is néhánytol. Meg azért ha a párom prostikra költené a pénzét azt azért észrevenném ugyanigy azok az asszonyok is akik például közös kasszán vannak a férjükkel párjukkal
2012. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
34%

"Annyira jó manapság a férfiaknak" - őőő, a nők pedig csak szétrakják a lábukat és láss csodát! Fél város eléjük omlik.


Komolyra fordítva (köszi az általánosítást!): még nem voltam prostinál, nem is tervezem. Inkább akkor forever alone.

2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Dehogy jár mindegyik :D Egy tekintélyes rész kipróbálja, meg hosszabb szexmentes időszakok alatt talán néha erre adja a fejét, de hogy rendszeresen járjon, hát szerintem az elég kevés emberre jellemző.

A 2. felével viszont nem értek egyet, most se könnyebb férfinak lenni, mint bármikor volt. Olyanról ne nyilatkozz, amit nem volt alkalmad tapasztalni :P

2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Mondjuk a férfiakra ráférne a katonaság, nem lenne ennyi életképtelen holmi...


Viszont ne felejtsük el, ha már dobálózunk, hogy a nők is általában a pozitívumát élik meg az egyenjogúságnak.


Milyen katasztrófát szeretnél? Az érintené a nőket is...

2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
kérdező, korotok?
2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
13%

Nem, nem igaz ha százalékba kéne mondani kb a 10% uk jár de ha azt nézzük hogy havonta akkor szerintem még kevesebb.

Azon még nem gondolkodtál hogy azért járt el a barátod mert hülye vagy?

Akárki elolvassa a kérdésed rájön arra ez a csaj teljesen hülye. Igazából csodálom hogy a barátod húzta melletted 7 évet :D (akár az érveid miatt, akár mer ilyet benyelsz)

2012. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!