Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj elvárja h a kapcsolatban mindent a fiú fizessen?

Figyelt kérdés
Megszoktátok osztani a költségeket? Ha igen mit, milyen módon?
2012. máj. 28. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minden aktus után fizetek...
2012. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amelyik lány csak megteheti nem osztja meg. Csak néha érezteti, hogy bármikor kaphat jobbat.
2012. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát pl más az,ha a szüleitekkel laktok és nincs jövedelmetek..ez esetben azt osztjátok be amit kaptok a szülőktől és tök mindegy ki mennyit fizet szerintem,de a normális lehet simán a 50-50% is.

Ha már mindketten önállóak vagytok,van mindkettőtöknek saját albérlete/lakása,akkor többnyire a férfi fizessen....ha egymásnál vagytok,akkor mindig vigyetek a másikhoz valami apróságot(üdítőt,kaját)....

2012. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lefeküdnél velem 5ezerért?

Nem, hülye vagy?!

Kár, kellett volna a pénz...

2012. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Ha már mindketten önállóak vagytok,van mindkettőtöknek saját albérlete/lakása,akkor többnyire a férfi fizessen...." Itt hol önálló mindkettő ? ;-)
2012. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Basszus, h én miért nem csaj lettem -.-

akk tök sokat spórolhatnék és azokat a marha drága cuccokat meg ingyen megkapnám és le se kéne mondanom róla :D

és még kapcsolatban is lehetnék anélkül h különösebb költségekbe verném magam..

2012. máj. 29. 00:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor velem valami baj lehet, de én csaj vagyok és sosem vártam h fizessenek helyettem...múltkor is fizettem a mozijegyem, és a srác egy szóval nem mondta h majd ő fizeti...akkor most béna vagyok?:D
2012. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgynézki h az új divat szerint sajon igen :D

Mondjuk én nem ilyen pár ezer ft-os dolgokra gondoltam hanem ilyen húzósabbakra.. mint új ruha, kirándulás, busz-vonat jegye... ilyenek.

2012. máj. 29. 01:10
 9/13 anonim ***** válasza:
sose vártam el senkitől, hogy mindent fizessen. a barátommal mindketten diákok vagyunk, eddig feleztük a költségeket, most viszont én tudok suli mellett dolgozni, ő pedig nem, úgyhogy ha bevásárlás van, akkor mindig ragaszkodom hozzá, hogy én álljam a nagyobb részt/egészet. 23/l
2012. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én jelenleg nem dolgozok, de van félretett pénzem és nem hagyom, hogy a párom fizessen mindent. Ez nálunk úgy néz ki, hogy felváltva fizetünk a boltba, vagy ha szórakozni megyünk. Bár így is előfordul, hogy azon vitatkozunk, hogy ki fizessen, de nem azért, mert a másikra akarjuk ezt tukmálni, hanem mert mind a ketten fizetni akarunk. :D

Nekem személy szerint kellemetlen lenne, ha mindent ő fizetne. 25L

2012. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!