Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányként miért akarok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként miért akarok inkább meleg srácot barátnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mindig is szerettem volna (lány vagyok) egy meleg srácot, mint legjobb barátot. Ez miért van? Mitől érezhetem azt, hogy jobb lenne, mint egy barátnő? Lehet, hogy leszbi vagyok, és egy lányra nem tudnék csak barátnőként tekinteni? 15\l

2012. jún. 21. 01:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
aha persze :P nem te vagy az?
2012. jún. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Valamitol fesz hogy csinalhatna valamit egy lanybaratno de ugyanez a veszely nem all fenn egy srac eseteben. Azert szeretned hogy ez a lelki tars meleg legyen mert tenyleg csak baratnak kell es biztosra akarsz menni nehogy beledszeressen. De az is lehet hogy nem erzed magad kesznek egy hetero sraccal valo kapcsolatra!
2012. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátaim mindigis fiúk voltak, s nemrég megismerkedtem pár meleggel is, s velük még közelebbi a kapcsolatom. Én megértem, hogy meleg baréátra vágysz, mert mások, mint az átlag, sokkal közelebb állnak az emberhez. 20/l
2012. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyert:P Nő vagyok.
2012. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Ne, ne, ne akarj meleg barátot!

Nekem rengeteg meleg ismerősöm van, és nagyon imádom őket, de borzasztóan fárasztóak. Rosszabbak mint a lányok, veszekednek, van amelyik nyávog, hisztizik, csak a f@szról tudnak beszélni.

Sülve-főve együtt lógunk, de egy idő után annyira elfáradok, mintha 16 órát dolgoztam volna.

2012. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem mindegyik meleg srác ilyen :) Csak hát igen, ebben a korban aki nem ilyen, az ált. nem vállalja fel magát
2012. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
A meleg srácoknak vannak érzelmeik, amik a mai pasikban annyira nem jellemző (tisztelet a kivételeknek!! :) ). ezenkívül ha vállalja is előtted, hogy meleg, megkérdezheted tőle, hogy az éppen kiszemelt srác szerinte milyen, helyes, hozzád illő-e, stb, és mivel srác, meg fogja mondani az igazat, mert a lánybarátnők sokszor elsunyizzák az őszintét ezekben a kérdésekben...:)))
2012. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. a legtöbbhöz ennyit: van benne valami :)
2012. jún. 23. 00:13
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.. van egy fiú haverom, akivel bármit megtudok osztani, de akkor jött a gond mikor kiderült hogy szeret. Szerencsére barátok maradtunk, de valahogy még sem az igazi.. egy fiúval furcsa módon több mindent meg tudok osztani mint egy lánnyal. :D pedig van lány barátom, nagyon jól kijövünk, de a titkokat a fiú barátommal osztom meg.

14/L

2012. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szia , én egy 22 éves meleg srác vagyok és én is lány barátot keresek :)
2012. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!