Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy külön ment a párotok nyaralni hosszú időre és alig vagy egyáltalán nem keresett?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
volt...meg is csalt az a ................
2012. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen estnek általában megcsalás a vége, amit persze nem ismer be amikor hazajön. ha veled akarna lenni nem menne nyaralni nélküled.
2012. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy megcsal. nem is keres engem, alig beszélünk.
2012. jún. 27. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de minden nap beszéltünk.
2012. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettőnk közül én voltam még csak külön nyaralni, ebben van családi nyaralás, volt osztálytársakkal, vagy egyetemi csoporttársakkal.

Ilyenkor általában ezek ilyen balatoni programok, ahol napközben nincs is nálam a telefon, mert félek, hogy ellopják a parton, így mindig csak este beszéltünk. Ez nem sok, de attól még soha nem csaltam meg, nem is fogom, és nem másoknak illegettem magam, csak nem praktikus szerintem, ha ilyenkor nálam van a telefon.

Ilyen egyszerű oka is lehet ennek. Egyébként is mindenki tudja a társaságomban, hogy ő az életem! :)

2012. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemsokára megyek nyaralni a barátnőimmel Balatonra... Tipikus strandolós + bulizós nyaralás. Barátomnak megmondtam, hogy ha nem baj, nem fogom állandóan hívogatni, mert ha már egyszer a barátnőimmel megyek nyaralni, akkor velük leszek.

Utána pedig családommal megyünk külföldre, ahonnan párszor fel fogom hívni, de nem sokszor, mert elég drága a hívás.


Megbeszéltük, ő megértette, sőt, mondta, hogy persze, nem gond, ha nyaralni leszek, akkor ne vele foglalkozzak, majd bepótoljuk. :)

Ja igen, és teljesen megbízik bennem, tudja, hogy nem állok neki kavarni buliban minden második pasival :D (Mondjuk ez nem azon múlik, hogy együtt vagyunk-e, sose kavartam senkivel, mert értelmetlennek találom, de mindegy. :D Tudja rólam, hogy alapból nem vagyok egy "diszkók*rva" akin 6 ember megy át egy este, + tudja hogy sose csalnám meg, mert nem kell más rajta kívül :D )


Szóval ha normálisak a felek, akkor ebből semmi gond nincs :D


18L

2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!