Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran veszekedtek a pároddal?

Figyelt kérdés

Mi 2 naponta, de hetente egyszer biztosan. Ilyenkor nem szól hozzám, de az elégedetlenségem szüli a veszekedéseket. Nem tudom magam másképpen kifejezni, ha elégedetlen vagyok azzal, amiket csinál. Heteket kell várni, mire egy polc felkerül a falra, vagy egy kilincs visszakerül a helyére. A munkahelye agyilag fárasztja le. De kicsit belevalóbbnak szeretném a páromat. Szóval mindig (szerinte) csúnya dolgokat vágok a fejéhez.


Szóval egy ilyen párkapcsolat, gyakori vitákkal, eleve halálra van ítélve? két éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Az én hibám a veszekedések kezdeményezése.



2012. júl. 4. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En ugyan nem elek egyutt a baratommal de.2es fel eve egyutt vagyunk es heten kb 4napot egyutt alszunk megis ket naponta ugy osszeveszunk!!mi is.aprisagokon kb a semmin!neha.ugy.erzrm h o a lany es nm en mert jobban megsertodik mint en!valaki irta h soha nm veszekednek kb es.h a parjat mindig biztatja.lehet igaza van en soha nm a pozitivat keresem a baratomban de o sem benn!de ez azert van mert mar csalkdtam benne egyszer es a mai fiatalok eleg mehbizhatatlanok igy mindig a rosszra.gondolok!dicserni se szoltam mert fel h akkora onbizalma lesz h a vegen elhagy!:/
2012. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Beszeljetek meg, hogy akkor szombaton megcsinal mindent, amit kell, es utana egesz hetvegen pihi.

Regen mi naponta osszevesztunk, nehezen csiszolodtunk, aztan ugy fel eve megtanultam visszafogni magam, es nem b.szogatom, es igy maradt 2 dolog amit rosszabb idokben hetente, jobbakban havonta atragunk, es ennyi.

Sajnos nagy csunyan el tudunk beszelni egymas mellett, mindketten hajtjuk a magunk igazat, nehezen ertjuk meg, hogy a masik mit akar.

Mi meg nem elunk egyutt, de egy kis ezermester a Draga, ugyhogy azon nem aggodom, hogy valamit nem javit majd meg:)

2012. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!