Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a pasinak anyagi gondjai vannak és nem tudja előteremteni azt az életszínvonalat, amit a nő megszokott?

Figyelt kérdés
ti belemenétek egy ilyen kapcsolatba?
2009. júl. 14. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem azokat a nőket, akik nem saját maguk teremtik elő azt az életszínvonalat, amit szeretne magának. Egy férfi nem azért dolgozik, hogy a nőnek mindene meglegyen, hanem azért, hogy kettejüknek meglegyen az, amennyi kell.
2009. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én támogatnám , segítenék neki együtt vészelnénk át a nehéz időket.. utána úgy is helyreállna..:) (persze ezt akkor ha nagyon szeretném a párom)
2009. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szeretem *

előző

2009. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Én már 42 nő éves vagyok, de még soha nem volt olyan partnerem, aki nekem anyagilag bármit is előteremtett volna, sőt.. Nem is várnám el, nem vagyok én kitartott.
2009. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőnek a pánz az egyetlen indoka, amiért nem megy bele a kapcsolatba, akkor jogosan mondják rá, hogy ku®rva. Maximum az áron megy a vita.
2009. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a normális, ha mind a 2 fél dolgozik. ha pedig ez így van, akkor valószínűleg közös erővel megtudják teremteni a normális életszínvonalat. ha pedig a nő azelőtt vmi milliomos csemete volt, mostmeg egy albérletben tengődik, hát akkor beszívta, ígyjárt..::D
2009. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit értünk megszokott életszínvonalon?

Úgy érted, a nő röpköd pasiról pasira? amikor pasitlan időszaka van, akkor száraz kenyéren és vizen él?

NEkem a párom mindig azt mondja: "kettőnkért dolgozom". Szerintem ez az egészséges felfogás.

2009. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!