Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már nem normális amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nem normális amit csinál. Ti mit gondolnátok ha a barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Egy dolog h 1x már eljátszotta a bizalmam már 1 éve..

na a múltkor húztam az agyát az ex-ével,h nyugodtan menjen vissza hozzá nemfogok megsértődni blabla(titkon remélve h valami szépet fog visszaválaszolni,h a semmiért se hagyna el meg ilyen)erreföl azt a választ kaptam h.. NE MONDJAK ILYENEKET MERT A VÉGÉN VISSZAMEGY HOZZÁ AZTÁN NÉZHETEK..aztán hozzátette h "viccel".ez az egyik,a másik..

h ma csak ő ment el bulizni énmeg irtam neki h "nemám felszed valakit:O"(megint remélve a szép szavakat ha már múltkor meg se közelítette a "romantikus választ"),visszairta h "nyugiii" ennyi. ezmi?!

és amikor megreklamáltam h azért mondhatna valami önbizalom növelőbbet mert utóbbi időbe egy szerelmes bók-ja se volt hozzám..

kiakadtam h nem képes semmi olyat mondani amitől csak egy kicsit is jobban érezném magam.


2012. júl. 22. 20:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*és amikor megreklamáltam még neki állt feljebb meg h nemtud mit mondani..
2012. júl. 22. 20:19
 2/17 anonim ***** válasza:
HISZTI 1.0 kerülendő
2012. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a pasik pasiból vannak, nem fogják azokat a szavakat használni, amiket mi mondanánk a helyükben

kiprovokálni a szép szavakat meg nem lehet, szóval egyáltalán semmi meglepő nem volt a reakcióiban

2012. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy már nem szeret, és megcsal.

De vannak ilyen érzéketlen típusok..szóval nem biztos.

2012. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak az a baj h ő nem volt ilyen flegma..és ő is tudja h nem az a kapcsolatunk mint régen akkor nemhogy inkább javitana rajta,á hol még rátesz!
2012. júl. 22. 20:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rossz érzés ha nincs mindig bókolva, de az én barátom is ilyen.

Van mikor nagyon megtud bántani az ő állítólagos "vicceivel", és akkor azt érzem hogy nem is szeret, stb.

De van ennek ellenére olyan oldala is, mikor látszik és kitudja mutatni hogy igazán szeret.

2012. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és akkor megemlítem azt is h voltak veszekedéseink amiatt mert nem érzem hogy szeretne.neki állt feljebb akkor is
2012. júl. 22. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg idegesíted az ilyenekkel és azért ad ilyen válaszokat. ne hisztizz, te is próbáld inkább javítani a kapcsolatotokat. iylenekkel nem segítessz.
2012. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit ide leírtál, te sokkal idegesítőbb vagy, mint a pasid...

Ezt nőként mondom.

Ne "titkon reméld", hogy azt fogja mondani, amit hallani akarsz. Mondd meg szépen neki, hogy mit szeretnél.

2012. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor elmondom az egészet..többmint 1 éve vagyunk együtt és fél éve romladozik a kapcsolatunk,én megmondtam nekem mi nem tetszik és h mit szeretnék de nem veszi figyelmbe.(ezt főleg az utolsó válaszadónak)tud mindenről amit szeretnék de nem tesz érte. ami neki kell mindene megvan mert kérdeztem tőle h miből van sok vagy kevés vagy elege,megmondta,változtattam rajta.neki már jó.de ő nem tesz értem semmit
2012. júl. 22. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!