Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már nem normális amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nem normális amit csinál. Ti mit gondolnátok ha a barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Egy dolog h 1x már eljátszotta a bizalmam már 1 éve..

na a múltkor húztam az agyát az ex-ével,h nyugodtan menjen vissza hozzá nemfogok megsértődni blabla(titkon remélve h valami szépet fog visszaválaszolni,h a semmiért se hagyna el meg ilyen)erreföl azt a választ kaptam h.. NE MONDJAK ILYENEKET MERT A VÉGÉN VISSZAMEGY HOZZÁ AZTÁN NÉZHETEK..aztán hozzátette h "viccel".ez az egyik,a másik..

h ma csak ő ment el bulizni énmeg irtam neki h "nemám felszed valakit:O"(megint remélve a szép szavakat ha már múltkor meg se közelítette a "romantikus választ"),visszairta h "nyugiii" ennyi. ezmi?!

és amikor megreklamáltam h azért mondhatna valami önbizalom növelőbbet mert utóbbi időbe egy szerelmes bók-ja se volt hozzám..

kiakadtam h nem képes semmi olyat mondani amitől csak egy kicsit is jobban érezném magam.


2012. júl. 22. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te hisztizel feleslegesen. Ha kevés a tomantika akkor azt mondd meg neki,ő pasi, nem fog neki leesni hogy azért féltékenykedsz mert bókokra vágysz. Szerinted ő gondolatolvasó vagy mi? Ha szeretnél valamibőltöbbet,beszéld meg vele mert nem fog nei leesni!

Az pedig hogy egyfolytában féltékenykedsz...örülj nekihogy csak ennyicel rendezi le, nem pedig kiakad azon hogy nem bízol benne...komolyan, lányként nem értem az ilyet..

17/L

2012. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
meg lenne rá az okod ha 1x már eljátszotta a bizalmad mert kijárkált más csajjal és nagyba nyomták a szeretlek-dumát amikor ti már rég együtt voltatok
2012. júl. 22. 20:40
 13/17 anonim ***** válasza:

miert akadsz ki ilyenen?

raadasul minek mondod neki h menjen vissza az exehez ha nem akarod. es neked all feljebb? az egyik az h szerinted o h erzi magat ha ilyeneket mondasz neki a masik meg h a ferfiak nem ertik a burkolt celzasokat...

es ha annyit irt vissza h nyugi akkor azzal mi a gond? most oszinten. mitvarsz? :DDDD


16/L

2012. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

akkor minek vagy vele egyutt ha nemtudsz benne megbizni? a bizalom az egyik legfontosabb dolog amire lehet alapozni...


16/l voltam

2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de itt te nem normális, amit csinálsz.

Először is olvasd el ezt a cikket hátha segít kicsit magadra találni: [link]


Nem szabad ilyen negatív gondolatokat vinned a kapcsolatodba! Ha megbecsülésre vágysz, akkor ne próbáld meg kiprovokálni! Akkor mondj olyat, hogy visszamehet az exéhez, ha valóban úgy gondolod! Itt te provokálod őt, féltékenykedsz. Nem szabad olyanokat írni egy pasinak, hogy "nemám felszed valakit", inkább írj olyat, hogy érezd jól magad és puszilom az xy-t (haverja neve, akivel bulizni ment), és téged fog a világ legjob fej csajának gondolni, és eszébe sem fog jutni, hogy mást felszedjen! Azért írta azt, hogy nyugi, mert látta ebből, hogy azon idegeskedsz, hogy felszed valakit, az jön át, hogy aggódsz, nem bízol benne. Inkább mutasd azt, hogy támogatod, megértő vagy és bízol benne. Ami hiányzik a kapsolatotokból, mint pl bizalom, pozitív megerősítés (mindkét részről!) azt leginkább te tudod orvosolni, úgy, hogy beleviszed a kapcsolatba azt, ami hiányzik. Ha valami baj van, akkor mindenkinek magának kell legelőször elgondolkodnia, hogy mivel tudna javítani a kapcsolatán, és neked elég sok ilyen van. Ne vedd fel a féltékenykedő hiszis kiscaj szerepet, mert egyik srác se bírja sokáig és egy idő után menekülőre fogja. Ha veled van, akkor téged szeret, ebből indulj ki. Ha te pozitívan fogod megerősíteni, akkor ő is ezt fogja tenni, akkor kapsz majd romantikus sms-eket! A pasik úgy működnek, hogy olyan barátnőt szeretne mindegyik, aki nem akarja birtokolni őket, elengedi, ha kell, jófej, és jól kijön a haverjaival. Ezeket tartsd észben. Minél inkább azt érzi, hogy azt csinál, amit akar, annál kevésbbé fogja akarni. A provokálást, amikor pozitív megerősítést vársz pedig teljesen felejtsd el, az hisztis p vagy más néven sárkány viselkedés.

Egyébként csak egy példa (az én telefonomból), hogy hova vezet, hogyha jófej vagy a pasiddal:

"Becsúszott egy sör munka után a kollégákkal, baj lenne, ha kicsit később taliznánk? Te is jöhetnél amúgy."

én: "Nem, maradj nyugodtan, még úgyis volt egy kis dolgom, aztán majd felhívlag kb 2 óra múlva, ha még ott vagytok, akkor odamegyek" (hadd dumáljanak, más úgyse hívja oda a barátnőjét kb soha)

válasz: "Egy istennő vagy, nagyon szeretlek <3"

2012. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! köszönöm szépen!:)
2012. júl. 22. 21:30
 17/17 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Előző nagyon jól leírta! Hanyatt-homlok menekülnék tőled, hogy őszinte legyek! Még örülhetsz is, hogy ennyivel elintézi a hisztijeidet. Csak a saját sírodat ásod ezzel a viselkedéssel, mert előbb-utóbb annyira megbántod, hogy más nő karjaiba űzöd. 23/F
2012. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!