Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobjam fel a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel a kapcsolatunkat? Lent

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja járunk, és eddig mindig abból állt a közös programunk,hogy valamelyikünknél megnéztünk pár filmet. Ez így 5 hónap után, már kezd nagyon unalmas lenni, ezt mindketten észrevettük. De nem nagyon szeretünk kimozdulni, nem is nagyon tudnánk hova, faluban élek. Szerintetek milyen új dolgokat vihetnék bele a kapcsolatunkba? Úgy érzem, nincs semmi közös élményünk még, egy közös emlék, ami összeköt bennünket, pedig 5 hónapja együtt vagyunk. A másik baj,hogy 15 (én) és 18 évesek vagyunk,és nem tudom mi az ami megvalósítható számomra is. Tehát valami itthoni program kellene :)
2012. júl. 22. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ba-zdmeg ... 5 hónap és már unalmas? ez gáz...
2012. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lefeküdtetek már ? esti séta ? közös haverokkal lógás ? strand ? állatkert,vidámpark ? vacsi ? ... milyen gyakran találkoztok ?
2012. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jól esnek ezek a válaszok! :)
2012. júl. 22. 22:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk már, esti séta szintén megvolt, én vagyok jóba inkább az ő baráti társaságával,mint ő az enyémmel. Vacsi, talán nem rossz ötlet :)
2012. júl. 22. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyetek egy lovat!
2012. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!