Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobban izgatnak az idősebb nők. Tapasztalatok az ilyen kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, sokkal jobban izgatnak a nálam 5-10 évvel idősebb nők. Mind testileg, mint lelkileg. Valahogy nem igazán jön be nekem a saját korosztályom éretlen gondolkodása. Ismertek esetleg olyan párokat, ahol a nő az idősebb? Hogy működik a kapcsolatuk?


Esetleg vannak itt nők, akiknek volt már fiatalabb fiújuk, vagy azt szeretnének?


20 F


2012. aug. 2. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem csak fiatalabb fiúk voltak.

Sok párt ismerek, ahol a nő 4-5 évvel idősebb, és remekül működik a kapcsolat (tartós is, alkalmi is).

2012. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

igen,ismerek olyat párt,amikor az asszony idősebb a férjénél és jól elvannak,csak a szokásos veszekedések amik minden kapcsolatban meg vannak.

ha a tőled 5-10 évvel idősebb csajok jönnek be,az egyáltalán nem gáz,sőt jobbak,mert azok talán még nincsenek szétk*rva,mint a mai tinilányok.

21/F

2012. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak ugyebár hátrányból indulok, nem csak a korom miatt, mert megvan egyből az előítélet, hogy fiatal hülye, ami végül is a legtöbb esetben helyt áll, csak pont nálam nem.:DD Mondjuk ezt el kell fogadnom.:P
2012. aug. 2. 17:22
 4/20 anonim ***** válasza:

21/F (2. válaszoló) ezt a "szétk.rva" kifejezést személy szerint nem igazán csípem.


Egyrészt, fiatal csajokra se igaz mindig. (Nem védem őket, nem is vagyok tizenéves, félreértés ne essék).

Másrészt, ha állandó kapcsolatban "szexel" ezerrel a csaj, akkor nem lesz "szétk.rva" ha meg több partnerrel is, akkor igen?


Nem ettől függ, állandóban is "kitágulhat", "szétk.rhatják", ha mindent hagy, meg magába dugdos, és ettől független is "szűk" maradhat.


A fenti csak a fiúk szokásos "féltékenységéről" szól, hogy nem szeretik, ha egy lánynak több partnere is van (nem egyszerre), vagy nem "függ" egyiktől sem...

2012. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel mennyi partnere volt előttem, csak mellettem ne legyen, ha komoly kapcsolatról lenne szó.


Ha meg csak lazáról, és arról, hogy jól érezzük együtt magunkat, meg főleg nem számít.

2012. aug. 2. 17:36
 6/20 anonim ***** válasza:

Tényleg jól gondolkodsz (így helyes, persze mindkét fél részéről!), ha jól nézel ki, tudnék olyan nőket, akiknek kifejezetten a fiatalabb fiúk jönnek be.


Csak sajnos már van partnere mindegyiknek, gondolhatod.. ha egy huszonéves csaj fiatalabb srácot akar, azonnal válogathat.


De azért ne add fel, mert vannak ilyen nők, egyre többen! Ha látják, hogy normális vagy, akkor biztosan veled is szívesen összejön valaki. :)

2012. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ha jól nézek ki.:D Se kövér nem vagyok, se csúnya, mondhatnám, hogy jól nézek ki, de szerintem totál relatív kinek mi tetszik. Nem egyszer fordult elő, hogy aki után egyik haverom már már csorgatta a nyálát, én nem is értettem mi tetszik azon a nőn neki, és fordítva.:P Nem hinném, hogy a szebbik nemnél ez másként működik.:P

De olyan nő, akinek mellettem kapcsolata lenne meg nem pálya. Szerető nem lennék.:P

2012. aug. 2. 17:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nem arra írtam, hogy a párjuk mellett. Úgy értettem: már van maguknál fiatalabb párjuk. :) (Innen (is) tudom, hogy a fiatalabbak jönnek be nekik).
2012. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

:-):-) Hát köszi, de szerintem nincs szükségem kerítőre:-D..

Minden esetre nyitott szemmel járok, többet nem tudok. Csak sajnos kb tized annyi lehetőség sincs, mint a korosztályomban, de van, ez a lényeg.:-D pozitívan gondolkozom, úgy is összejön:-D

2012. aug. 2. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

4-es.Némelyik több f@szt fogott már mint mi ketten együtt kilincset,és nem csak a kezébe volt hanem a p*csájába is.Az ilyeneket hívjuk k*rvának.


Kérdező,vigyázz azokkal is,akiről lerí 20-on éves korosztályba hogy nem igazán jól viselkedett előtte is (itt is vannak ilyenek,nem csak a tinip*csák között)tapasztalat sajnos....az ilyenek a pénztárcádra utaznak,közbe meg is dugatják magukat,de komoly kapcsolatra az ilyenektől nem lehet számítani.


Ja és akinek nem inge........ :D

2012. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!