Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobban izgatnak az idősebb nők. Tapasztalatok az ilyen kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, sokkal jobban izgatnak a nálam 5-10 évvel idősebb nők. Mind testileg, mint lelkileg. Valahogy nem igazán jön be nekem a saját korosztályom éretlen gondolkodása. Ismertek esetleg olyan párokat, ahol a nő az idősebb? Hogy működik a kapcsolatuk?


Esetleg vannak itt nők, akiknek volt már fiatalabb fiújuk, vagy azt szeretnének?


20 F


2012. aug. 2. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10-es. Szerintem attól lehet "elnyűtt" egy nő, hogy őt használják.


Ha több f.szt fogott is, de kedve szerint, őt elégítették ki, és ő "használta" a másikat (az sem szép dolog), akkor nem "elnyűtt" lesz tőle, hanem olyan nő, aki után kb. minden férfi fut, valami fura oknál fogva, mégsem tudja egyik sem elkötelezni.

Ismerek ilyeneket is. A szex kb. úgy mehet, hogy őt orálozzák, csak abban a pózban, ahogy neki jó, abszolút ő irányít, és kb. ennyire kell a pasi, arra meg magasról tesz, hogy r.bancnak nézik-e.


Másik: szerintem sokkal szánalmasabb a helyzet az olyan kis kapcsolatfüggő nők esetében, akik odadobják magukat azért, hogy legyen valakijük. Aztán a "komoly" partnernek szabad mindent, mehet anál-orál, meg mindenféle, "használhatják", az sem baj, ha neki nem kellemes, csak ne hagyják el. Na, az ilyen "használati tárgy", és nagyobb "k.rva"- még ha egy kis szeretetért is bocsátotta árúba a testét.


Persze, őket is meg lehet érteni. :) És az ilyen nő sokkal-sokkal előbb tönkremegy, "elnyűttebb" lesz, mindegy, ha egy partnere is van, mondjuk 10 évig.


Aztán persze, ha őt is lek.rvázzák valamiért, (mint szinte bárkit), akkor azonnal magába roskad, míg először említett éli tovább vígan a világát.

2012. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szóval, 10-es, akikről én beszélek, azoknak a te véleményed nem számítana annyira, hogy amiatt tartósan elkötelezzék magukat. Nyugodtan "lek.rvázhatnád" őket.


Te is kb. annyira kellenél nekik, hogy kielégítsd az igényeiket. Na nem a pénzed miatt, az van nekik is, hanem ha tegyük fel nagyon kifogástalan, helyes, vonzó a külsőd. :)

2012. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 36 éves vagyok, boldog párkapcsolatban, mielőtt félreértenétek.

De ha szétmennénk, tuti a fiatalabb korosztály körében keresgélnék szeretőt. Gyereket már nem akarok, anyagilag független vagyok, a 40 és afeletti pasik meg hát, ne sértődjön meg senki, akinek nem inge, ne vegye magára, de bácsik. Én meg állítólag letagadhatok 10 évet.

Szóval szexpartnernek kizárólag fiatalabb pasit keresnék.

Az állandó kapcsolat az már más kérdés. Ha te 20 éves vagy, a nő meg mondjuk 28-30, akkor ő már hamarosan gyereket akar, készen állsz már erre? Persze ha elvált nő gyerekkel, lehet, hogy már nem akar gyereket, de mi van, ha neked meg 10 év múlva jut eszedbe, addigra neki meg már nem lehet?

A sógorom volt így, 20 évesen elvett egy 10 évvel öregebb nőt, 2 gyerekkel. 10 évig tök jól elvoltak, amikor a srác kitalálta, hogy neki gyerek kéne. A csaj nagy nehezen teherbe esett, de méhen kívüli lett, majdnem belehalt, majd bejelentette, hogy ő nem próbálkozik többet. Szétmentek.

Szóval nekem az a véleményem, hogy azért ez hosszú távon nem működőképes, rövid távon viszont jó dolog.

2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló, sokan nem tudják, de a gyereknemzés már férfiaknál is rizikós 40 körül! :)


Most erről nem linkelgetek, nem ez a lényeg.

Abban pedig egyetértek, hogy sajnos 30 felett a férfiak jó nagy része teljesen szétesik, én nem tudom mi a fene van velük, de látom.

Elhíznak, elengedik magukat, stb.


40-re tényleg "bácsik" lesznek. Persze, sok kivétel is akad, de ez az "átlag". Fogalmam sincs, ezt a modern kor hozta-e (elkényelmesedés?), régen is így volt, vagy régen mindkét nemnél jellemző lehetett?


Csak most a nők egyszerűen jobban tartják magukat? Na mindegy.

2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13. Válaszolónak.

Nem feltétlen gondolkodok komoly kapcsolatban, de ha úgy alakulna nem lennék ellenére. Gyerekre egyetem befejeztével ha volna egy normális állásom és szeretem a nőt kész lennék, ez kb 4 év még, ha minden úgy sikerül ahogy tervezem, Egy 25-30 éves nő ennyit szerintem még tud várni.

Viszont ha már lenne egy gyerek a képben, őszinte leszek, csak szex kapcsolatba mennék bele, szemét dolognak hangzik, de más gyerekét nem akarom nevelni. Aztán ki tudja mit hoz az élet..:-D

2012. aug. 2. 18:28
 16/20 anonim ***** válasza:

13. vagyok. Hát én is pont erről beszélek. Ha én elválnék, mivel nem akarok mostohát a gyerekeimnek, meg nem akarnék másodszor is férjhez menni, csak szexkapcsolat. Akkor viszont csak fiatalabb pasival, mert az idősebbek már túl trottyosak.

Én sem értem, egy nőtől elvárják, hogy gyerekszülés után is legyen gyönyörű, vékony, sportos, ellenben a pasik?!

De nem akarok elválni, szóval ne írjatok privit.

Csak úgy mondom, hogy van esélyed az idősebb nőknél szerintem.

2012. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nekem a 35-45 év közöttiek jönnek be


hát igen, ha jól nézel ki, magas vagy akkor van esélyed.



25 / F

2012. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
én is az idősebb nőkre gerjedek nézd meg például jennifer lopezt mingy negyven és olyan segge van hogy beszarok
2012. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Finch és Stifler mamája. :D:D:D
2012. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
te hol laksz kérdező? pl egy városban több az esélyed olyan nálad idősebb csajt találni aki benne lenne, szerintem :)
2012. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!