Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő nők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Mit reagálnátok arra, ha töltött csirke készítése közben a párotok azt válaszolná, hogy "van nekem már egy töltött csirkém, egy töltött tyúkocskám"?

Figyelt kérdés
A töltött csirke/töltött tyúkocska alatt rátok céloz.
2012. aug. 31. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jót mosolyognék,és adnék neki egy hatalmas puszit :)
2012. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Oldalba bökném viccből. Ha kövérnek gondolna a párod, biztos nem így hozná a tudomásodra. Gondolom nem vagy sovány, hanem teltebb (de nem kövér). Én is szoktam mondani a szép, telt lányokra, hogy olyan kis töltött galamb, de ez nem bántás, mert akikre ezt mondom, azok tényleg szépek. :) Ne aggódj!


24/n

2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
82%
Én azt mondanám, hogy gyere, töltsd meg mégjobban, te férfiállat!
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
vmi olyasmit, hogy na kössz..:D te mangalica!!! xD
2012. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ezt reagálnám: "Gyere, és tölts meg még jobban!". Biztos lehetsz benne, hogy elővenné a pulykatöltőjét!
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy úgy érzem nem eléggé vagyok még megtöltve és jöjjön segítsen rajtam. :D
2012. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám: Falj fel Tigrisem.
2012. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!